سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با وی گفت: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است. وی میزان مشارکت مردم شهرستان آران و بیدگل در اشتغال‌زایی، تولید و ایجاد مراکز عام‌المنفعه را مثال‌زدنی دانست […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با وی گفت: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است.

وی میزان مشارکت مردم شهرستان آران و بیدگل در اشتغال‌زایی، تولید و ایجاد مراکز عام‌المنفعه را مثال‌زدنی دانست و افزود: مدیران دولتی، سیاسی و شهری این شهرستان در رفع موانع تولید کارآفرینان و تولیدگران بکوشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: هنر مدیران ادارات و اعضای شوراهای اسلامی این شهرستان تبدیل ظرفیت‌های بالقوه جوانان و مردم این شهرستان به توانمندی‌های بالفعل باشد.

وی شهروندان را روح و جان شهر برشمرد و گفت: شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید مردم و قشر ضعیف را دریابند و اولویت نخست آنان رسیدگی به مناطق محروم و خدمت به مردم مستضعف باشد.

شورا

علی اکبر رضایی بر ضرورت توجه به احیاء و ترویج معماری ایرانی‌- ‌اسلامی در ساخت‌وساز‌های شهری به منظور حفظ ارزش‌های فرهنگی جامعه و ایجاد فضای سبک زندگی اسلامی تأکید کرد  و گفت: این مهم باید مدنظر اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل باشد.

وی به زیباسازی و ساماندهی ورودی شهر آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: شهرداری و اعضای شورای اسلامی این شهر با نظارت دقیق خود از ساخت و سازهای غیرقانونی جلوگیری کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، شفافیت عملکرد شورای اسلامی شهر آران و بیدگل و همچنین مشارکت شهروندان در امور شهری را خواستار شد و گفت: مشارکت شهروندان در امور شهری رشد و توسعه را به همراه دارد.

وی در ادامه بیان داشت: شهرداری آران و بیدگل برای اجرای پروژه‌های شهری از جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاهی و جویای کار که تخصص و مهارت لازم را دارند بهره ببرد.

علی اکبر رضایی تاکید کرد: اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید توجه بیشتری به حل مشکل آسیب‌های اجتماعی داشته باشند و  برای کاهش آسیب‌های اجتماعی برنامه‌ریزی و نقش‌آفرینی کنند.

شورا

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :