سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۷:۱۳:۲۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با وی گفت: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است. وی میزان مشارکت مردم شهرستان آران و بیدگل در اشتغال‌زایی، تولید و ایجاد مراکز عام‌المنفعه را مثال‌زدنی دانست […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با وی گفت: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است.

وی میزان مشارکت مردم شهرستان آران و بیدگل در اشتغال‌زایی، تولید و ایجاد مراکز عام‌المنفعه را مثال‌زدنی دانست و افزود: مدیران دولتی، سیاسی و شهری این شهرستان در رفع موانع تولید کارآفرینان و تولیدگران بکوشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: هنر مدیران ادارات و اعضای شوراهای اسلامی این شهرستان تبدیل ظرفیت‌های بالقوه جوانان و مردم این شهرستان به توانمندی‌های بالفعل باشد.

وی شهروندان را روح و جان شهر برشمرد و گفت: شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید مردم و قشر ضعیف را دریابند و اولویت نخست آنان رسیدگی به مناطق محروم و خدمت به مردم مستضعف باشد.

شورا

علی اکبر رضایی بر ضرورت توجه به احیاء و ترویج معماری ایرانی‌- ‌اسلامی در ساخت‌وساز‌های شهری به منظور حفظ ارزش‌های فرهنگی جامعه و ایجاد فضای سبک زندگی اسلامی تأکید کرد  و گفت: این مهم باید مدنظر اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل باشد.

وی به زیباسازی و ساماندهی ورودی شهر آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: شهرداری و اعضای شورای اسلامی این شهر با نظارت دقیق خود از ساخت و سازهای غیرقانونی جلوگیری کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، شفافیت عملکرد شورای اسلامی شهر آران و بیدگل و همچنین مشارکت شهروندان در امور شهری را خواستار شد و گفت: مشارکت شهروندان در امور شهری رشد و توسعه را به همراه دارد.

وی در ادامه بیان داشت: شهرداری آران و بیدگل برای اجرای پروژه‌های شهری از جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاهی و جویای کار که تخصص و مهارت لازم را دارند بهره ببرد.

علی اکبر رضایی تاکید کرد: اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید توجه بیشتری به حل مشکل آسیب‌های اجتماعی داشته باشند و  برای کاهش آسیب‌های اجتماعی برنامه‌ریزی و نقش‌آفرینی کنند.

شورا

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + سیزده =