یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۳۱:۳۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با وی گفت: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است. وی میزان مشارکت مردم شهرستان آران و بیدگل در اشتغال‌زایی، تولید و ایجاد مراکز عام‌المنفعه را مثال‌زدنی دانست […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل با وی گفت: فلسفه وجودی شوراها خدمت‌رسانی به مردم است.

وی میزان مشارکت مردم شهرستان آران و بیدگل در اشتغال‌زایی، تولید و ایجاد مراکز عام‌المنفعه را مثال‌زدنی دانست و افزود: مدیران دولتی، سیاسی و شهری این شهرستان در رفع موانع تولید کارآفرینان و تولیدگران بکوشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: هنر مدیران ادارات و اعضای شوراهای اسلامی این شهرستان تبدیل ظرفیت‌های بالقوه جوانان و مردم این شهرستان به توانمندی‌های بالفعل باشد.

وی شهروندان را روح و جان شهر برشمرد و گفت: شهرداران و اعضای شورای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید مردم و قشر ضعیف را دریابند و اولویت نخست آنان رسیدگی به مناطق محروم و خدمت به مردم مستضعف باشد.

شورا

علی اکبر رضایی بر ضرورت توجه به احیاء و ترویج معماری ایرانی‌- ‌اسلامی در ساخت‌وساز‌های شهری به منظور حفظ ارزش‌های فرهنگی جامعه و ایجاد فضای سبک زندگی اسلامی تأکید کرد  و گفت: این مهم باید مدنظر اعضای شورای اسلامی شهر آران و بیدگل باشد.

وی به زیباسازی و ساماندهی ورودی شهر آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: شهرداری و اعضای شورای اسلامی این شهر با نظارت دقیق خود از ساخت و سازهای غیرقانونی جلوگیری کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، شفافیت عملکرد شورای اسلامی شهر آران و بیدگل و همچنین مشارکت شهروندان در امور شهری را خواستار شد و گفت: مشارکت شهروندان در امور شهری رشد و توسعه را به همراه دارد.

وی در ادامه بیان داشت: شهرداری آران و بیدگل برای اجرای پروژه‌های شهری از جوانان فارغ‌التحصیل دانشگاهی و جویای کار که تخصص و مهارت لازم را دارند بهره ببرد.

علی اکبر رضایی تاکید کرد: اعضای شوراهای اسلامی شهرستان آران و بیدگل باید توجه بیشتری به حل مشکل آسیب‌های اجتماعی داشته باشند و  برای کاهش آسیب‌های اجتماعی برنامه‌ریزی و نقش‌آفرینی کنند.

شورا

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − چهار =