سرپرست فرمانداری : بزرگترین مشکلات کشور با حضور و اراده مردم از بین می‌رود

حماسه آفرینی مردم عزیز ایران در اقصی نقاط میهن عزیزمان نشان از دلدادگی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در حاشیه برگزاری مراسم ۹ دی ماه در آران و بیدگل اظهار داشت: حماسه آفرینی مردم عزیز ایران در اقصی نقاط میهن عزیزمان نشان از دلدادگی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی است. وی با بیان اینکه دشمنان ایران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در حاشیه برگزاری مراسم ۹ دی ماه در آران و بیدگل اظهار داشت: حماسه آفرینی مردم عزیز ایران در اقصی نقاط میهن عزیزمان نشان از دلدادگی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به هر طریق ممکن می‌خواهند مردم را از نظام دلسرد کنند، ابراز داشت: دشمنان از این نکته غافل هستند که مردم ایران با خون خود پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بسته‌اند و به هیچ عنوان از حمایت آن دست بر نمی‌دارند.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با اشاره به تحریم‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: این یک امر ثابت شده است که مشکلات و موانع کشور با حضور و اراده مردم از بین می‌رود.

وی با اشاره به اینکه مهمترین خواسته مردم حرکت مسئولان در مدار دین و اهداف نظام جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: مسئولان باید بدانند که همه موقعیت و جایگاه خود را مدیون شهدا و مردم هستند و از این رو نباید کوچک‌ترین انحرافی در رفتار و گفتار آنها وجود داشته باشد.

رضایی با اشاره به تشبیه حماسه نهم دی به روزهای شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در هر دو رویداد مردم با تاسی و فرمانبرداری از رهبر و ولی فقیه زمان خود با حضوری حماسی استکبار جهانی را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه اراده ملت‌ها بر خواست و تصمیم هر فرد و گروهی برتری دارد، ادامه داد: باید توجه داشت تا زمانی که در مسیر خواست و خدمت به مردم حرکت کنیم موفق هستیم و در غیر این صورت سرنوشتی جز شکست در انتظار ما نیست.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با بیان اینکه مسئولین باید قدر مردم را بدانند، اظهار داشت: به عقیده من بزرگترین عبادت در حال حاضر خدمت صادقانه به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است تا مردم به آینده امیدوار باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :