پنج شنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
۱۸:۱۶:۳۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست فرمانداری : بزرگترین مشکلات کشور با حضور و اراده مردم از بین می‌رود

حماسه آفرینی مردم عزیز ایران در اقصی نقاط میهن عزیزمان نشان از دلدادگی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در حاشیه برگزاری مراسم ۹ دی ماه در آران و بیدگل اظهار داشت: حماسه آفرینی مردم عزیز ایران در اقصی نقاط میهن عزیزمان نشان از دلدادگی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی است. وی با بیان اینکه دشمنان ایران […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در حاشیه برگزاری مراسم ۹ دی ماه در آران و بیدگل اظهار داشت: حماسه آفرینی مردم عزیز ایران در اقصی نقاط میهن عزیزمان نشان از دلدادگی آنها به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

وی با بیان اینکه دشمنان ایران اسلامی به هر طریق ممکن می‌خواهند مردم را از نظام دلسرد کنند، ابراز داشت: دشمنان از این نکته غافل هستند که مردم ایران با خون خود پیمان با آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی بسته‌اند و به هیچ عنوان از حمایت آن دست بر نمی‌دارند.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با اشاره به تحریم‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جهانخوار علیه مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی تصریح کرد: این یک امر ثابت شده است که مشکلات و موانع کشور با حضور و اراده مردم از بین می‌رود.

وی با اشاره به اینکه مهمترین خواسته مردم حرکت مسئولان در مدار دین و اهداف نظام جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: مسئولان باید بدانند که همه موقعیت و جایگاه خود را مدیون شهدا و مردم هستند و از این رو نباید کوچک‌ترین انحرافی در رفتار و گفتار آنها وجود داشته باشد.

رضایی با اشاره به تشبیه حماسه نهم دی به روزهای شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی گفت: در هر دو رویداد مردم با تاسی و فرمانبرداری از رهبر و ولی فقیه زمان خود با حضوری حماسی استکبار جهانی را در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام گذاشتند.

وی با اشاره به اینکه اراده ملت‌ها بر خواست و تصمیم هر فرد و گروهی برتری دارد، ادامه داد: باید توجه داشت تا زمانی که در مسیر خواست و خدمت به مردم حرکت کنیم موفق هستیم و در غیر این صورت سرنوشتی جز شکست در انتظار ما نیست.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با بیان اینکه مسئولین باید قدر مردم را بدانند، اظهار داشت: به عقیده من بزرگترین عبادت در حال حاضر خدمت صادقانه به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی است تا مردم به آینده امیدوار باشند.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه چهارشنبه ۲۹ فروردین‌ماه؛ نخستین جلسه انجمن پاسداران شاهد در سال ۱۴۰۳ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا و ایثارگران به میزبانی فرمانداری برگزار شد. برنامه‌هایی از جمله تلاوت قرآن، قرائت زیارت عاشورا، خاطره‌گویی پیشکسوتان دفاع مقدس و سخنرانی، بخشی از برنامه‌های این محفل […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

صبحگاه مشترک نیروهای مسلح جمهوری اسلامی در شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۹ فروردین‌ماه روز ارتش با حضور نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان، علی‌اکبر رضایی فرماندار، امام جمعه، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان شهرستان در گروه ۸۴۰ موشکی پادگان شهید کبریایی نزاجا برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳

دومین جلسه قرارگاه تحقق شعار سال «جهش تولید با مشارکت مردم» در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی و جمعی از مسئولان شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
فرماندار آران‌وبیدگل گفت: آمادگی میزبانی مسافران علاقمند‌ به حوزه کویر در ماه ارديبهشت و فصل بهار را داریم.

علی‌اکبر رضایی، فرماندار آران‌وبیدگل در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آران‌وبیدگل با بیان اینکه عمده جامع هدف گردشگری این شهرستان مرتبط با کویر است، اظهار داشت:ماه اردیبهشت و فصل بهار پیک ورود گردشگران به کویر این منطقه است و ما میزبان مسافران علاقمند به حوزه کویر هستیم. وی افزود: بر این اساس تمهیدات لازم جهت […]

۳۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =