شنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۳
۰۷:۱۰:۵۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست فرمانداری : مناطق صنعتی شهرستان آران و بیدگل قلب تپنده این شهرستان در اقتصاد، تولید و اشتغال هستند

حال خوب شهرستان آران و بیدگل به حال خوب مناطق صنعتی این شهرستان برمی‌گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت امنای شهرک صنعتی سلیمان صباحی با وی گفت: رشد و توسعه اقتصادی کشور در گرو حمایت از تولید و صنعتگران است که رونق اقتصادی و اشتغالزایی را به دنبال دارد. وی به نقش […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت امنای شهرک صنعتی سلیمان صباحی با وی گفت: رشد و توسعه اقتصادی کشور در گرو حمایت از تولید و صنعتگران است که رونق اقتصادی و اشتغالزایی را به دنبال دارد.

وی به نقش برجسته صنعتگران شهرستان آران و بیدگل در دوران تحریم اقتصادی اشاره کرد و افزود: صنعتگران با تمام توان خود، صنعت را سرپا نگه داشتند و این مهم شایسته تکریم است.

وی شهرک‌ها و مناطق صنعتی شهرستان آران و بیدگل و از جمله شهرک صنعتی سلیمان صباحی را قلب تپنده این شهرستان در اقتصاد، تولید و اشتغال نام برد و افزود: حال خوب شهرستان ما به حال خوب این مناطق صنعتی برمی‌گردد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: امروز در شرایط فعلی کشور که تولیدکنندگان به یاری و کمک دولت آمده‌اند، باید از تولید‌کننده و صنعتگر حمایت و یاری کرد نه اینکه برای آنها مشکلاتی به وجود آوریم و مزاحمتی برای تولید آنان باشیم.

گفتنی است در این نشست، مشکلات مالیات بر ارزش افزوده، پست برق ۶۳ کیلوولت ویگل، اسناد مالکیت اراضی شهرک صنعتی سلیمان صباحی، اصلاح معابر شهرک و تعریض زیرگذر راه‌آهن جاده قدیم آران و بیدگل به کاشان از سوی حاضرین در این نشست مطرح شد.

شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۸۰۰ واحد تولیدی کوچک و بزرگ که بیشتر آنها در صنعت فرش فعال است، زمینه اشتغال ۲۰ هزار نفر را فراهم کرده است.

این خطه با تولید سالانه افزون بر ۵۰ میلیون مترمربع فرش ماشینی رتبه نخست کشور و رتبه دوم تولید فرش ماشینی جهان پس از غازی عنتب ترکیه را از آن خود کرده است.

تولید

مطالب مشابه
رزمایش کمک‌های مؤمنانه این شهرستان با توزیع ۶۰۰ بسته معیشتی بین نیاز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ایام ماه مبارک رمضان و در آستانه عید سعید فطر، رزمایش کمک‌های مؤمنانه با هدف توزیع بسته‌های معیشتی بین ایتام و خانواده‌های نیازمند تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی در شهرستان آران و بیدگل با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، خیرین و جمعی از مسئولان […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
در نخستین جلسه کارگروه تسهیل شهرستان آران و بیدگل در سال 1403 موانع و مشکلات 11 واحد تولیدی بررسی و دستورات لازم صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۲۱فروردین‌ماه، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد. در این نشست موانع و مشکلات ۱۱ واحد تولیدی، اقتصادی، کشاورزی و خدماتی از […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، دادستان عمومی و انقلاب و جمعی از مسئولان، نخستین نشست ستاد پیشگیری، هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. در این نشست آخرین اقدامات انجام شده پیرامون اجرای مصوبات جلسه پیشین مورد بررسی قرار گرفت […]

۲۱ فروردین ۱۴۰۳
صبح امروز دوشنبه 20 فروردین‌ماه، دیدار مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در راستای رسیدگی به مشکلات مردم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در این دیدار که بیش از ۵ ساعت به طول انجامید، بصورت مستقیم و بی‌واسطه با اقشار مختلف مردم شهرستان دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار بیش از ۶۰ نفر از شهروندان مسائل و مشکلات خود را مطرح و نماینده عالی دولت در […]

۲۰ فروردین ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =