سرپرست فرمانداری : مناطق صنعتی شهرستان آران و بیدگل قلب تپنده این شهرستان در اقتصاد، تولید و اشتغال هستند

حال خوب شهرستان آران و بیدگل به حال خوب مناطق صنعتی این شهرستان برمی‌گردد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت امنای شهرک صنعتی سلیمان صباحی با وی گفت: رشد و توسعه اقتصادی کشور در گرو حمایت از تولید و صنعتگران است که رونق اقتصادی و اشتغالزایی را به دنبال دارد. وی به نقش […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در دیدار مدیرعامل و اعضای هیئت امنای شهرک صنعتی سلیمان صباحی با وی گفت: رشد و توسعه اقتصادی کشور در گرو حمایت از تولید و صنعتگران است که رونق اقتصادی و اشتغالزایی را به دنبال دارد.

وی به نقش برجسته صنعتگران شهرستان آران و بیدگل در دوران تحریم اقتصادی اشاره کرد و افزود: صنعتگران با تمام توان خود، صنعت را سرپا نگه داشتند و این مهم شایسته تکریم است.

وی شهرک‌ها و مناطق صنعتی شهرستان آران و بیدگل و از جمله شهرک صنعتی سلیمان صباحی را قلب تپنده این شهرستان در اقتصاد، تولید و اشتغال نام برد و افزود: حال خوب شهرستان ما به حال خوب این مناطق صنعتی برمی‌گردد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد: امروز در شرایط فعلی کشور که تولیدکنندگان به یاری و کمک دولت آمده‌اند، باید از تولید‌کننده و صنعتگر حمایت و یاری کرد نه اینکه برای آنها مشکلاتی به وجود آوریم و مزاحمتی برای تولید آنان باشیم.

گفتنی است در این نشست، مشکلات مالیات بر ارزش افزوده، پست برق ۶۳ کیلوولت ویگل، اسناد مالکیت اراضی شهرک صنعتی سلیمان صباحی، اصلاح معابر شهرک و تعریض زیرگذر راه‌آهن جاده قدیم آران و بیدگل به کاشان از سوی حاضرین در این نشست مطرح شد.

شهرستان آران و بیدگل با بیش از ۸۰۰ واحد تولیدی کوچک و بزرگ که بیشتر آنها در صنعت فرش فعال است، زمینه اشتغال ۲۰ هزار نفر را فراهم کرده است.

این خطه با تولید سالانه افزون بر ۵۰ میلیون مترمربع فرش ماشینی رتبه نخست کشور و رتبه دوم تولید فرش ماشینی جهان پس از غازی عنتب ترکیه را از آن خود کرده است.

تولید

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :