سرپرست فرمانداری از ابلاغ گام ششم طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله با کرونا در شهرستان آران و بیدگل خبر داد

تاکنون حدود 77% از جمعیت هدف این شهرستان نوبت اول و بیش از 65% نیز نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نشست مدیریت و مقابله با کرونا گفت: تاکنون حدود ۷۷%  از جمعیت هدف این شهرستان نوبت اول و بیش از ۶۵% نیز نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند. وی با اشاره به تزریق دُز سوم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نشست مدیریت و مقابله با کرونا گفت: تاکنون حدود ۷۷%  از جمعیت هدف این شهرستان نوبت اول و بیش از ۶۵% نیز نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

وی با اشاره به تزریق دُز سوم واکسن کرونا به بیش از ۵ هزار نفر از مردم شهرستان آران و بیدگل گفت: تزریق واکسن کرونا یک مسئولیت مهم اجتماعی است که تسریع آن در کنترل و پیشگیری این بیماری  بسیار اثرگذار است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با تاکید بر اهتمام مدیران ادارات این شهرستان بر اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا خاطرنشان کرد: تلاش مدیران و مسئولان ادارات برای اقناع افکار عمومی و تبیین و جلب اعتماد عمومی واکسیناسیون استمرار یابد.

وی از ابلاغ گام ششم طرح سردار شهید قاسم سلیمانی مبتنی بر «مشارکت مردمی، واکسیناسیون حداکثری و استفاده از فناوری‌های نوین» در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: ارتقاء آگاهی مردم در زمینه واکسیناسیون، پروتکل‌های بهداشتی، پیشگیری و رعایت اصول قرنطینه و جداسازی به میزان حداقل ۸۰% تا پایان فروردین ۱۴۰۱ از اهداف اختصاصی این طرح است.

رضایی افزود: توانمندسازی مردم برای خودمراقبتی در برابر بیماری کووید-۱۹ به میزان حداقل ۸۰% و تکمیل دوز اول و دوم واکسیناسیون کووید-۱۹ به بیش از ۹۵% گروه‌های هدف تا پایان فروردین ۱۴۰۱ از دیگر اهداف گام ششم طرح سردار شهید قاسم سلیمانی است.

وی ادامه داد: تکمیل دوز سوم واکسیناسیون کرونا به میزان ۱۰۰% برای کادر درمان و میزان ۹۵% برای گروه‌های هدف تا پایان فروردین ۱۴۰۱ از جمله اهداف مهم این طرح در شهرستان آران و بیدگل است.

کرونا

کرونا

 

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :