یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۵۶:۱۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست فرمانداری از ابلاغ گام ششم طرح شهید سلیمانی در راستای مقابله با کرونا در شهرستان آران و بیدگل خبر داد

تاکنون حدود 77% از جمعیت هدف این شهرستان نوبت اول و بیش از 65% نیز نوبت دوم واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نشست مدیریت و مقابله با کرونا گفت: تاکنون حدود ۷۷%  از جمعیت هدف این شهرستان نوبت اول و بیش از ۶۵% نیز نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند. وی با اشاره به تزریق دُز سوم […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نشست مدیریت و مقابله با کرونا گفت: تاکنون حدود ۷۷%  از جمعیت هدف این شهرستان نوبت اول و بیش از ۶۵% نیز نوبت دوم واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند.

وی با اشاره به تزریق دُز سوم واکسن کرونا به بیش از ۵ هزار نفر از مردم شهرستان آران و بیدگل گفت: تزریق واکسن کرونا یک مسئولیت مهم اجتماعی است که تسریع آن در کنترل و پیشگیری این بیماری  بسیار اثرگذار است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با تاکید بر اهتمام مدیران ادارات این شهرستان بر اجرای طرح مدیریت هوشمند بیماری کرونا خاطرنشان کرد: تلاش مدیران و مسئولان ادارات برای اقناع افکار عمومی و تبیین و جلب اعتماد عمومی واکسیناسیون استمرار یابد.

وی از ابلاغ گام ششم طرح سردار شهید قاسم سلیمانی مبتنی بر «مشارکت مردمی، واکسیناسیون حداکثری و استفاده از فناوری‌های نوین» در شهرستان آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: ارتقاء آگاهی مردم در زمینه واکسیناسیون، پروتکل‌های بهداشتی، پیشگیری و رعایت اصول قرنطینه و جداسازی به میزان حداقل ۸۰% تا پایان فروردین ۱۴۰۱ از اهداف اختصاصی این طرح است.

رضایی افزود: توانمندسازی مردم برای خودمراقبتی در برابر بیماری کووید-۱۹ به میزان حداقل ۸۰% و تکمیل دوز اول و دوم واکسیناسیون کووید-۱۹ به بیش از ۹۵% گروه‌های هدف تا پایان فروردین ۱۴۰۱ از دیگر اهداف گام ششم طرح سردار شهید قاسم سلیمانی است.

وی ادامه داد: تکمیل دوز سوم واکسیناسیون کرونا به میزان ۱۰۰% برای کادر درمان و میزان ۹۵% برای گروه‌های هدف تا پایان فروردین ۱۴۰۱ از جمله اهداف مهم این طرح در شهرستان آران و بیدگل است.

کرونا

کرونا

 

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =