سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۴۸:۴۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

مسئول جدید ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان آران و بیدگل معرفی شد

مسئول ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان آران و بیدگل با حضور مسئولان استانی و شهرستانی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۷آذرماه، طی مراسمی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، حجت‌الاسلام سلیمانی امام جمعه، عسگری رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان و جمعی از مدیران مواکب اربعین حسینی، مسئول جدید ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان آران و بیدگل معرفی شد. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۷آذرماه، طی مراسمی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، حجت‌الاسلام سلیمانی امام جمعه، عسگری رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات استان اصفهان و جمعی از مدیران مواکب اربعین حسینی، مسئول جدید ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان آران و بیدگل معرفی شد.

این مراسم که در محل فرمانداری برگزار شد، طی حکمی از سوی جعفر عسگری رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات و عالیات استان اصفهان، آقای مرتضی مردان به عنوان مسئول جدید ستاد توسعه و بازسازی عتبات و عالیات شهرستان معرفی شد.

بر اساس این گزارش؛ آقای محمد حقیقیان مسئول سابق ستاد، همچنان مدیریت صنایع‌دستی و امور اقتصادی و مواکب اربعین حسینی شهرستان آران و بیدگل را برعهده خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در حکم جعفر عسگری، رئیس ستاد توسعه و بازسازی عتبات و عالیات استان اصفهان خطاب به مرتضی مردان آمده است:

بنا به تخصص، تعهد و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به مسئولیت ستاد توسعه و بازسازی عتبات عالیات شهرستان آران و بیدگل منصوب می‌شوید.

امید است با عنایت به خداوند متعال و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و بهره‌گیری از خلاقیت‌های فردی و ایجاد تعامل مناسب و استفاده از ظرفیتهای موجود و توجه به شرح وظایف ذیل بتوانید خدمات ارزنده‌ای را در حوزه کار خود به ساحت مقدس ائمه اطهار علیهم‌السلام مبذول نمایید.

۱- هماهنگی با مسئولین شهرستان بالخص اعضای هیئت امناء شهرستان در جهت ماموریتهای محوله ستاد.

۲- ایجاد ساختار مناسب با حضور خادمیاران افتخاری و برنامه‌ریزی در جهت جذب نذورات مردمی.

۳- هماهنگی با اعضاء هیئت امنای شهرستان و نشست خیرین در جهت جذب نذورات.

 

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =