جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۳۵:۱۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل: رسانه‌ها باید به توسعه شهرستان کمک کنند

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: رسانه‌ها با بهره‌گیری از توانمندی‌های حرفه‌ای و تخصصی خود می‌توانند ظرفیت‌های اقتصادی، فرهنگی و گردشگری شهرستان را به درستی معرفی کرده و در توسعه منطقه اثرگذار باشند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی روز دوشنبه در دیدار مسوول نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی منطقه کاشان، با وی افزود: شماری طرح نیمه‌تمام عمرانی به ویژه در حوزه راه از سال‌های گذشته در آران و بیدگل وجود دارد که انتظار می رود رسانه‌ها، به ویژه رسانه‌های رسمی از جمله […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی روز دوشنبه در دیدار مسوول نمایندگی خبرگزاری جمهوری اسلامی منطقه کاشان، با وی افزود: شماری طرح نیمه‌تمام عمرانی به ویژه در حوزه راه از سال‌های گذشته در آران و بیدگل وجود دارد که انتظار می رود رسانه‌ها، به ویژه رسانه‌های رسمی از جمله خبرگزاری جمهوری اسلامی، مدیریت شهرستان را در تکمیل و بهره‌برداری از این طرح‌ها یاری کرده و با تولید اخبار پرمحتوا در این خصوص، زمینه رشد و توسعه بیش از پیش منطقه را فراهم سازند.

وی اظهار کرد: این شهرستان قابلیت‌های ممتازی در زمینه‌های مختلف از جمله جاذبه‌های طبیعی بی‌مانندی همچون کویر مرنجاب و سیازگه ابوزیدآباد، نوار بندریگ، پناهگاه حیات وحش یخاب، دریاچه نمک و افزون بر ۱۰۰ هزار هکتار جنگل‌های دست کاشت تاغ، بافت‌های تاریخی ارزشمند شهری و روستایی دارد که می‌تواند آن را به یکی از قطب‌های گردشگری استان اصفهان تبدیل کند و معرفی این جاذبه‌ها نیازمند برنامه‌ریزی و ایجاد موج رسانه است و در این زمینه خبرنگاران و اصحاب رسانه رسالتی مهم دارند.

فرماندار آران و بیدگل بیان کرد: این شهرستان همچنین رتبه نخست تولید فرش ماشینی کشور، رتبه نخست تولید پسته و رتبه سوم تولید زعفران در استان اصفهان را دارد و این ظرفیت‌ها باید به درستی توسط رسانه معرفی شود.

رضایی گفت: شهرستان آران و بیدگل همچنین ۴۲ بقعه متبرکه دارد که از شاخص ترین آنها می‌توان به امامزاده محمد هلال‌بن‌علی(ع) و امامزاده قاسم(ع) اشاره کرد.

رضایی گفت: رسانه، محور توسعه است و وقتی به شکل مطلوب در یک منطقه ایفای نقش کند، می‌تواند با معرفی ظرفیت‌های گردشگری، تجاری و اقتصادی به ایجاد اشتغال پایدار و آبادانی آن منطقه کمک کند.

مدیر خبرگزاری جمهوری اسلامی منطقه کاشان هم در این دیدار گفت: ایرنا در راستای سیاست‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی‌دارد و ایجاد روحیه و نشاط در جامعه از اهداف اصلی این رسانه است.

امیرشاهین نایبی‌فر افزود: تولید اخبار پرمحتوی و باکیفیت، ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه و معرفی ظرفیتها و ارائه راهکارهای اصولی برای برطرف کردن مشکلات مردم از اهداف و رویکردهای اصلی خبرگزاری جمهوری اسلامی در منطقه کاشان است.

شهرستان های کاشان، آران و بیدگل، نطنز و اردستان با جمعیت حدود ۸۰۰ هزار نفر زیرپوشش خبری خبرگزاری جمهوری اسلامی منطقه کاشان قرار دارد.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + پانزده =