سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۵:۰۹:۵۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

حفظ دستاوردهای شهدا و ترویج فرهنگ شهادت‌طلبی وظیفه همه است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری پانا؛ فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اینکه ۴ دی‌ماه روز ارج نهادن به حماسه‌آفرینی رزمندگان و ایثارگران آران و بیدگل است، گفت: روز حماسه ایثار آران و بیدگل با استفاده از تشکل‌های مردمی با شکوه‌تر از سال گذشته برگزار […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری پانا؛ فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اینکه ۴ دی‌ماه روز ارج نهادن به حماسه‌آفرینی رزمندگان و ایثارگران آران و بیدگل است، گفت: روز حماسه ایثار آران و بیدگل با استفاده از تشکل‌های مردمی با شکوه‌تر از سال گذشته برگزار شود.

علی اکبر رضایی در جلسه ستاد بزرگداشت روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل با تأکید بر بهره‌گیری از تشکل‌های مردمی در برگزاری هرچه باشکوه‌تر برنامه‌های روز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل، خاطرنشان کرد: فضاسازی شهری با همکاری شهرداری‌ها و هیئات مذهبی شهرستان در بزرگداشت و گرامیداشت این روز انجام شود.

وی فداکاری و ایثارگری برای آرمان‌های اسلام و انقلاب را ارزشمند و افتخاری بزرگ دانست و گفت: حفظ دستاوردهای شهدا و ایثارگران و ترویج فرهنگ شهادت‌طلبی وظیفه همگان است و باید در تبیین فرهنگ شهادت به نسل جدید گام برداشته شود.

رضایی۴ دی‌ماه را روز بزرگی برای این شهرستان ذکر و خاطرنشان کرد: کمیته‌های چهارگانه ستاد برگزاری این مراسم با همکاری دستگاه‌های اجرایی شهرستان و با تلاش مضاعف در برگزاری باشکوه برنامه‌های گرامیداشت این روز همکاری داشته باشند.

در این نشست برنامه‌های کمیته‌ها شامل نواختن زنگ ایثار و شهادت در مدارس شهرستان، برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری، نصب یادمان شهدا در شهرستان، انتشار ویژه‌نامه روز حماسه و ایثار شهرستان، برگزاری مسابقات ورزشی، تجلیل و تکریم از والدین شهدا، برگزاری همایش عظیم حماسه و ایثار شهرستان، خاطره گویی رزمندگان و ایثارگران در مدارس و عطرافشانی گلزار شهدا ارائه شد.

شهرستان آران و بیدگل با تقدیم ۳۷ شهید در عملیات کربلای چهار و ۸۷ شهید در عملیات کربلای پنج و در مجموع با تقدیم ۱۲۴ شهید گلگون کفن و ثبت روز ۴دی به عنوان روز حماسه و ایثار این شهرستان، نامی ماندگار بر صفحه پرافتخار دیار شهیدان ثبت کرده است.

دانش‌آموز خبرنگار: محمدطاها نمکی 

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ١۶، چگونگی فعالیت جبهه های سیاسی را در تبلیغات نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی یادآوری کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، متن اطلاعیه شماره ١۶ به شرح زیر است: به آگاهی ملت شریف ایران و نامزدهای محترم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی می رساند: در راستای اجرای ماده (۸) «قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی» و «آیین نامه اجرایی» مصوب آن، در خصوص نحوه فعالیت جبهه ها و […]

۹ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + نوزده =