جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۵۶:۵۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

جلسه کمیته فناوری اطلاعات کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل تشکیل شد

نخستین جلسه کمیته فناوری اطلاعات کارگروه اجرای انتخابات با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در نشست با اعضای کمیته فناوری اطلاعات با اشاره به شروع کار کمیته فناوری اطلاعات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری بر اهمیت فناوری اطلاعات در انتخابات پیش‌رو تأکید کرد. وی با اشاره بر ضرورت مدیریت و برنامه‌ریزی […]

به گزارش روابط عمومی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در نشست با اعضای کمیته فناوری اطلاعات با اشاره به شروع کار کمیته فناوری اطلاعات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری بر اهمیت فناوری اطلاعات در انتخابات پیش‌رو تأکید کرد.

وی با اشاره بر ضرورت مدیریت و برنامه‌ریزی قبل از برگزاری انتخابات افزود: با توجه به الکترونیکی بودن برگزاری انتخابات، کمیته فناوری اطلاعات نقش محوری و تعیین کننده‌ای در برگزاری انتخابات دارد و عملکرد آن‌ بر سایر بخش‌ها نیز اثرگذار است.

رضایی بر لزوم اتخاذ تمهیدات لازم برای تأمین زیرساخت‌های فناوری اطلاعات از جمله امکانات و تجهیزات فنی و آموزش کاربران بمنظور برگزاری بهتر روند انتخابات تأکید کرد.

وی در پایان با اشاره به تجارب برگزاری انتخابات در دوره گذشته خاطرنشان کرد: کمیته فناوری اطلاعات پیش‌بینی‌ها و تدابیر لازم را در جهت اجرای فرآیند برگزاری انتخابات به کار گیرد تا از تکرار ایرادات و مشکلات دوره‌های قبل جلوگیری شود.

بررسی وضعیت پایداری شبکه اینترنت و آخرین وضعیت پوشش‌دهی تلفن ثابت و آنتن تلفن همراه در شعب و مرکز داده موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 2 =