جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۱۹:۱۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

زنگ حماسه و ایثار در شهرستان آران و بیدگل نواخته می‌شود

رماندار شهرستان آران و بیدگل از نواختن زنگ حماسه و ایثار در مدارس این شهرستان به مناسبت «۴ دی روز حماسه و ایثار» در آران و بیدگل خبر داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری ایمنا از اصفهان، علی‌اکبر رضایی _چهارشنبه بیست‌ونهم آذر_ در نشست خبری به مناسبت سالروز حماسه و ایثار آران و بیدگل اظهار کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی برای پاسداشت این روز در شهرستان دیده شده است که در جهت کاهش فاصله نسل جوان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری ایمنا از اصفهان، علی‌اکبر رضایی _چهارشنبه بیست‌ونهم آذر_ در نشست خبری به مناسبت سالروز حماسه و ایثار آران و بیدگل اظهار کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی برای پاسداشت این روز در شهرستان دیده شده است که در جهت کاهش فاصله نسل جوان با شهدا برگزار می‌شود.

وی روایتگری و دل نوشته‌های دانش آموزی را در مدارس در راستای همدلی نسل امروز با شهدا عنوان کرد و افزود: ما مدیون کسانی هستیم که امنیت را به ارمغان آوردند و امروز ایرانی بودن افتخار است بنابراین باید با جهاد تبیین در مقابله با تهاجم فرهنگی و جنگ نرم دشمن ایستادگی کنیم.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: هر ملتی که ماندگار شد با ویژگی خاصی این ماندگاری را برای خود رقم زد مردم ایران با رشادت و استقامت خود در تاریخ به یادگار می‌مانند.

وی با اشاره به تعداد شهدای استان تصریح کرد: ملت ما ظرفیت‌های بیشماری در شجاعت و شهامت دارند از جمله‌ای ویژگی‌ها مردم استان اصفهان که ویژگی‌خاص رشادت آن معرف این ملت است و شهرستان آران و بیدگل به ویژه در این استان با توجه به جمعیت خود بیشترین شهدا را تقدیم انقلاب کرد.

رضایی قدرت ایثار و شجاعت را حقانیتی از این مردم دانست که در مقابل ظلم و تحریم مانند سدی عظیم نگذاشت دشمنان قسم خورده کوچک‌ترین خدشه‌ای به انقلاب و نظام وارد کنند.

وی تاکید کرد: مدیون کسانی هستیم که امنیت را برای ما ارمغان آوردند، امروز ایرانی بودن افتخار ما است و در تاریخ می‌ماند رشادت و ایثارگری مردم این شهرستان این عزت و اقتداری که جوانان ما خلق کردند تا انقلاب به دست نامحرمان نیوفتد.

به گفته وی رزمندگان شهرستان آران و بیدگل در دو عملیات کربلای چهار و کربلای پنج، رشادت و ایثارهای فراوان داشتند که حماسه چهارم دی را آفریدند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 4 =