سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۱۰:۴۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

دیدار فرماندار شهرستان آران و بیدگل با خانواده‌ شهیدان عباسی و بیابان‌پور

فرماندار و جمعی خادمیاران رضوی شهرستان آران و بیدگل با خانواده‌ شهیدان عباسی و بیابان‌پور دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه جمعی از خادمیاران و یاوران رضوی با حضور در منزل شهیدان والامقام ابوالفضل عباسی و احمدعلی بیابان‌پور از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند. این دیدار که در آستانه سالروز حماسه و ایثار شهرستان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه جمعی از خادمیاران و یاوران رضوی با حضور در منزل شهیدان والامقام ابوالفضل عباسی و احمدعلی بیابان‌پور از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

این دیدار که در آستانه سالروز حماسه و ایثار شهرستان آران و بیدگل و به منظور تجلیل از صبر و استقامت خانواده‌ معظم شهدا انجام شد، حاضرین ضمن قرائت فاتحه به ارواح مطهر تمام مجاهدان راه خداوند و پاسداران عزت و اقتدار ایران اسلامی، یاد دلاورمردان عرصه جهاد و شهادت بویژه شهدای عملیات کربلای ۴ و ۵ را گرامی داشته و با اهداء هدیه متبرک رضوی از خانواده معظم شهدا تجلیل و قدردانی کردند.

از جمله برنامه‌ معنوی این دیدار؛ حضور خادمیاران و یاوران رضوی در بیت شهدا بود که حال و هوای مراسم را امام‌رضایی و عطرآگین کردند.

گفتنی است طلبه شهید ابوالفضل عباسی سال ۶۵ در سن ۱۹سالگی در عملیات کربلای چهار، منطقه جنوب خرمشهر و پاسدار شهید احمدعلی بیابان‌پور سال ۶۵ در سن ۲۰ سالگی در عملیات کربلای چهار، منطقه جزیره ام‌الرصاص به فیض شهادت نائل آمدند.

برای دریافت تصاویر بیشتر کلیک کنید

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =