سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۵:۱۶:۴۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

آیین بزرگداشت و تجلیل از مادران و همسران شهدای تأمین اجتماعی شعبه شهرستان آران و بیدگل

همزمان با گرامیداشت سالروز وفات حضرت ام‌البنین(سلام‌الله‌علیها) مراسم تجلیل از مقام والای مادران و‌ همسران شهدای تأمین اجتماعی شعبه شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ آیین بزرگداشت و تجلیل از مادران و همسران شهدای تأمین اجتماعی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، رییس شعبه تأمین اجتماعی و جمعی از کارکنان اداره متبوع برگزار شد. سخنرانی فرماندار، رییس شعبه تأمین اجتماعی و حاج اکبر احسن زاده از پیشکسوتان دفاع مقدس و نیز مدیحه‌سرایی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ آیین بزرگداشت و تجلیل از مادران و همسران شهدای تأمین اجتماعی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، رییس شعبه تأمین اجتماعی و جمعی از کارکنان اداره متبوع برگزار شد.

سخنرانی فرماندار، رییس شعبه تأمین اجتماعی و حاج اکبر احسن زاده از پیشکسوتان دفاع مقدس و نیز مدیحه‌سرایی حاج حمید شاهمیرزایی از جمله برنامه‌های معنوی این مراسم بود.

در پایان این مراسم از مادر شهیدان گرانقدر حسین و علی‌محمد احسن‌زاده، شهید حسین دهنوی و همسر شهیدان والامقام مرتضی پیش‌یار، علی ساربان‌فرد و شهید حسن شکاری تجلیل و قدردانی شد.

گفتنی است در حال حاضر در شعبه آران و بیدگل ۳ فرزند شهید و ۱ خواهر شهید مشغول بکار هستند و این شعبه به نام شهید علیرضا بهمن‌میرزا نامگذاری شده است.

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده − 7 =