سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۱۴:۰۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش: تحرکات دشمنان را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنیم

سرهنگ معظمی گودرزی گفت: به مردم شریف ایران اطمینان خاطر می‌دهیم که سربازان خدوم شما در گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش شبانه روز در حفاظت از کیان کشور آماده‌اند و تحرکات معاندان را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنند و خواب را از چشمان هر متجاوزی ربوده‌اند.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از روابط عمومی ارتش، سرهنگ حیدر معظمی گودرزی فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی سرلشکر شهید کبریایی نزاجا، در حاشیه بازدید امیر سرتیپ حیدری از آمادگی و توان رزمی این گروه گفت: گروه ۸۴۰ موشکی با توجه به اهدافی و ماهیتی که دارد، یکی […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از روابط عمومی ارتش، سرهنگ حیدر معظمی گودرزی فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی سرلشکر شهید کبریایی نزاجا، در حاشیه بازدید امیر سرتیپ حیدری از آمادگی و توان رزمی این گروه گفت: گروه ۸۴۰ موشکی با توجه به اهدافی و ماهیتی که دارد، یکی از راهبردی‌ترین یگان‌ها در نیروی زمینی ارتش است.

سرهنگ معظمی گودرزی افزود: این یگان، با توجه به دارا بودن موشک‌های پیشرفته و برد بلند، پا به پای سایر یگان‌های نیروی زمینی، عمق منطقه نبرد را باز می‌کند و تأثیر بسزایی در تصمیم‌سازی فرماند‌هان و همچنین ارتقای توان رزمی نیرو دارد.

فرمانده گروه ۸۴۰ موشکی نزاجا تصریح کرد: کارکنان این گروه امروز در حضور فرمانده ولایی نیروی زمینی ارتش یک بار دیگر اقتدار خود را به نمایش گذاشتند و ثابت کردند که بنابر دستور آماده‌اند تا در هر نقطه‌ای از این مرز و بوم حضور یافته و پاسخ دندان‌‌شکنی به دشمنان بدهند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: به مردم شریف ایران اطمینان خاطر می‌دهیم که سربازان خدوم شما در گروه ۸۴۰ موشکی نیروی زمینی ارتش شبانه روز در حفاظت از کیان کشور آماده‌اند و تحرکات معاندان را به صورت لحظه‌ای رصد می‌کنند و خواب را از چشمان هر متجاوزی ربوده‌اند.

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + چهارده =