جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۳۱:۵۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بیداری اسلامی در منطقه یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران است

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار در نخستین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان اظهار داشت:  انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی با نمایش تاریخی یک ملت و احیای هویت دینی و تفسیری از مفاهیم اصیل اسلامی است که با درایت و هدایت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار در نخستین جلسه ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان اظهار داشت:  انقلاب اسلامی تحقق وعده الهی با نمایش تاریخی یک ملت و احیای هویت دینی و تفسیری از مفاهیم اصیل اسلامی است که با درایت و هدایت بنیانگذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(رضون‌الله‌تعالی‌علیه) به پیروزی رسید.

وی تصریح کرد: چهل و پنجمین سالگرد انقلاب اسلامی بستری مناسب برای بازنمایی اندیشه مردم سالاری دینی به عنوان میراث برجسته امام خمینی(رضون‌الله‌تعالی‌علیه) در راستای تحقق چهار اصل امنیت، مشارکت، سلامت و رقابت مورد انتظار رهبر معظم انقلاب در انتخابات سال جاری است.

رضایی، یکی از مهمترین دستاوردهای پیروزی انقلاب اسلامی ایران را بیداری در میان کشورهای اسلامی بویژه در مردم مظلوم فلسطین عنوان کرد و گفت: به برکت وجود نورانی امام راحل (رحمه‌الله‌علیه) و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی امروز ملت ایران محور جبهه مقاومت و مقابله با استکبار جهانی و صهیونیسم در جهان است.

وی با اشاره نقش سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در راستای تقویت جریان مقاومت در منطقه، بیان کرد: شکست طراحی‌های پیچیده نظام استکبار جهانی در منطقه مرهون تلاش‌ها و مجاهدتهای این سردار بزرگ است.

وی با تأکید بر تشریح عملکرد حیات چهل و پنج ‌ساله انقلاب اسلامی به‌ویژه برای نسل جوان، افزود: پاسخگویی به سؤالات و شبهات درباره دستاوردهای عظیم مادی و معنوی انقلاب یکی از نیازهای اصلی جامعه و وظیفه همگانی است.

رضایی گفت: با بهره‌گیری از تجارب سنوات قبل و بکارگیری تمامی ظرفیت‌های نهادهای مردمی، مساجد و دستگاه‌های اجرایی و دعوت و مشارکت نخبگان و کلیه نیروهای مؤثر به ویژه جوانان مؤمن و علاقمند، برنامه‌های ‌دهه فجر امسال هرچه باشکوه‌تر برگزار شود.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست بر حفظ و تقویت جایگاه ارزش‌های انقلاب اسلامی با ایجاد فرصت برای تعامل مستقیم مسئولین با مردم، اجرای برنامه‌ها با هدف تشویق زنان به مشارکت فعال در امور فرهنگی و اجتماعی، برنامه‌ریزی جهت مشارکت حداکثری مردم، حمایت از کانون‌ها و هسته‌های مردمی و اولویت‌بخشی در برنامه‌های جشن پیروزی انقلاب اسلامی به جامعه هدف بویژه نوجوانان، جوانان و بانوان تأکید کرد.

در این جلسه ضمن تشکیل کمیته‌های ستاد دهه فجر شهرستان، نمایندگان دستگاه‌ها و مسئولین کمیته‌ها نظرات و پیشنهادات و برنامه‌های خود را درخصوص برگزاری چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی بیان کردند.

گفتنی است نخستین جلسه هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد بزرگداشت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شهرستان آران و بیدگل به ریاست فرماندار و با حضور جمعی از مسئولان و روسای ادارات این شهرستان در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 4 =