جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۴۴:۳۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با محوریت مشارکت حداکثری مردم در انتخابات

یکصد و هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با محوریت هم‌اندیشی و ارائه راهکارهای افزایش مشارکت حداکثری حضور مردم در انتخابات در دفتر امام جمعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ یکصد و هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور حجت‌الاسلام ابوالفضل سلیمانی امام‌جمعه آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار و اعضای این شورا با دستورکار هم‌اندیشی و ارائه راهکارهای افزایش مشارکت حداکثری حضور مردم در انتخابات در دفتر امام جمعه برگزار شد. امام جمعه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ یکصد و هشتمین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان با حضور حجت‌الاسلام ابوالفضل سلیمانی امام‌جمعه آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار و اعضای این شورا با دستورکار هم‌اندیشی و ارائه راهکارهای افزایش مشارکت حداکثری حضور مردم در انتخابات در دفتر امام جمعه برگزار شد.
امام جمعه و رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل در این نشست با تأکید به اینکه انتخابات هم حقّ است و هم تکلیف و نباید خود را از این حقّ بزرگ محروم کنیم، اظهار داشت: انتخابات هم لزوم عقلی دارد و هم لزوم شرعی؛ لذا نمی‌توان نسبت به انتخابات بی‌تفاوت باشیم تا دشمنان و بدخواهان نظام برای ما تصمیم بگیرند.
امام جمعه آران و بیدگل در ادامه بیان داشت: امیدوار کردن مردم، فعال شدن نخبگان، محیط‌سازی تبلیغاتی در شهر و روستا، پاسخ به شبهات در فضای مجازی و اقناع کردن مردم، تبیین دستاوردهای نظام، حفظ حرمت‌ها و کاهش اختلافات درونی از جمله بایدهای انتخابات است.
علی‌اکبر رضایی فرماندار و نائب رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل گفت: فلسفه اصلی “جهاد تبیین” زدودن غبار بدفهمی و کج فهمی از مفاهیم انقلاب اسلامی و همچنین جلوگیری از انحراف و تحریف دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد.
رضایی با اشاره به اینکه رهبر معظم جمهوری اسلامی ایران پیش از تبیین واژه جهاد را بکار می‌برد نشان از اهمیت این موضوع دارد چون “جهاد تبیین” یک تکلیف است اضافه کرد: بیشترین لطمه‌ای که ما از فضای مجازی و رسانه می‌خوریم در بحث تحریف‌هایی است که برای صحبت‌های مسئولین ایجاد می‌شود که در این زمینه جهاد تبیین می‌تواند بسیار راهگشا و مؤثر باشد.
فرماندار شهرستان آران و بیدگل به برخی افتخارات و پیشرفت‌های شهرستان آران و بیدگل در دوران انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمن از پیشرفت نظام اسلامی علیرغم همه تحریم‌ها و فتنه‌ها عصبانی است، لذا با فتنه انگیزی‌های گوناگون سعی در توقف حرکت انقلاب اسلامی را دارد  و این وظیفه همه مسوولین است که برای حضور حداکثری نهایت تلاش خود را انجام دهند.
روح الله قربانی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به بیانات اخیرمقام معظم رهبری(مدظله العالی) در جمع مداحین بر تلاش مسئولین و مدیران دستگاه‌های دولتی بر اجرای برنامه‌های عملیاتی برای حضور حداکثری مردم و مشارکت در انتخابات تأکید کرد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل در بخش دیگری از سخنانش ضمن اشاره به اینکه جلسات شورای فرهنگ عمومی شهرستان نه تنها مرکزی برای سیاستگذاری و تدوین نقشه راه شهرستان می‌باشد خواستار پیگیری جدی‌تر اعضای شورا جهت تهیه نقشه راه شهرستان و سیاستگذاری و جایگاه فرهنگ عمومی شهرستان در جلسات شورا شد.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =