جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۲:۳۴:۴۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

در نشست مشترک ستاد بزرگداشت دهه فجر استان و شهرستان‌ها مطرح شد؛ برگزاری برنامه‌های ایام الله دهه فجر با محوریت جهاد تبیین/ هویت ملی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در اولویت تبیین

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح روز دوشنبه، نشست ستاد دهه فجر استان با حضور محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، جمعی از مدیران استان و به صورت وبیناری با حضور فرمانداران و رؤسای کمیته‌های ستاد دهه فجر شهرستان‌‌ها به منظور هماهنگی برنامه‌های چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح روز دوشنبه، نشست ستاد دهه فجر استان با حضور محمدرضا جان‌نثاری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، جمعی از مدیران استان و به صورت وبیناری با حضور فرمانداران و رؤسای کمیته‌های ستاد دهه فجر شهرستان‌‌ها به منظور هماهنگی برنامه‌های چهل و پنجمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برگزار شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان، در این نشست ضمن تبریک اعیاد ماه رجب و تسلیت در پی شهادت مستشاران سپاه پاسداران در سوریه، گفت: برنامه‌های ایام الله دهه فجر بسیار حائز اهمیت است زیرا پیروزی انقلاب اسلامی حرکت بی بدیلی در جهان بود از این رو بر امتداد و گرامیداشت این راه روشن تأکید داریم.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی حاکمیت را ذیل حاکمیت خداوند متعال تشکیل داد و این تنها حکومتی در عالم است که این خصوصیت را دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان گفت: گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی بیانگر اصل این واقعیت است از این رو نسل‌های ما باید بدانند که چه اتفاقاتی افتاده است، انقلاب نه ارزان و نه فوری به دست آمده است بلکه خون‌ جوانان و مردم ما جاری شده تا انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

جان‌نثاری خاطرنشان کرد: پس از فتنه سال گذشته که دشمنان به دنبال براندازی نظام بودند اما به فضل الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و هوشیاری مردم نظام جمهوری اسلامی همچنان با قدرت برپاست، در این شرایط باید نشان دهیم که استحکام نظام از گذشته بیشتر است.

وی ضمن تأکید بر نشان دادن حضور همگانی مردم در ایام الله دهه فجر، گفت: باید نشان دهیم که آحاد مردم نه خسته شده‌اند و نه از نظام اسلامی روی گردان هستند.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان اظهار کرد: برنامه ریزی برای ایام الله دهه فجر عملیاتی، متمرکز، دقیق، مؤثر و توأم با جهاد تبیین باشد.

جان‌نثاری تأکید کرد: مسئولیت برگزاری شایسته برنامه‌های دهه فجر با فرمانداران و ستادی است که در هر شهرستان تشکیل می‌شود.

وی ادامه داد: تمامی دستگاه‌ها و آحاد مردم بایستی در برگزاری برنامه‌های ایام الله دهه نقش داشته باشند و برنامه‌ها به صورت همگانی برگزار شود.

جان‌نثاری تصریح کرد: محور برنامه‌ها جهاد تبیین است و بایستی دستاوردهای نظام اسلامی به خوبی و هنرمندانه بیان شود و در میان دستاوردها، هویت ملی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در اولویت قرار بگیرد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان افزود: همچنین ضرورت حضور همگانی مردم در انتخابات تشریح شود.

وی تأکید کرد: گرامیداشت ۱۲ بهمن، گلباران مزار شهیدان و راهپیمایی ۲۲ بهمن باشکوه و معنادار برگزار شوند.

جان‌نثاری افزود: تبلیغات محیطی، آذین بندی محلات و ادارات و جشن‌های محلی نیز در دستور کار قرار بگیرد.

وی در پایان عنوان کرد: مردمی سازی نیز بعنوان یک گفتمان اجرایی قالب در برنامه‌های ایام الله دهه فجر به مرحله عینیت درآید.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + پنج =