جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۳۴:۲۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

نشست مشترک اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل با عوامل اجرایی انتخابات و شعب اخذ رأی

با هدف آشنایی با قوانین، مقررات و فرآیندهای اجرایی انتخابات؛ نخستین نشست مشترک اعضای هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل با عوامل اجرایی انتخابات و شعب اخذ رأی برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ این نشست شامگاه سه‌شنبه ۳ بهمن‌ماه با هدف آشنایی با قوانین، مقررات و فرآیندهای اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی، دادستان عمومی و انقلاب، اعضای هیئت نظارت و هیئت […]

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ این نشست شامگاه سه‌شنبه ۳ بهمن‌ماه با هدف آشنایی با قوانین، مقررات و فرآیندهای اجرایی انتخابات دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات خبرگان رهبری، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی، دادستان عمومی و انقلاب، اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات و عوامل اجرایی شعب اخذ رأی در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

علی‌اکبر رضایی، هدف از برگزاری این نشست را آشنایی هرچه‌بیشتر اعضای هیئت اجرایی و عوامل اجرایی انتخابات با قوانین،آئین‌نامه‌ها و شیوه‌نامه‌های اجرایی انتخابات عنوان کرد وگفت: تمام عوامل اجرایی انتخابات و نمایندگان فرماندار باید به مقررات و وظایف خود در شعب اخذ رأی اشرافیت کامل داشته باشند.

رضایی با تبیین اهمیت دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در سالجاری گفت: تکلیف همه دست‌اندرکاران و عوامل اجرایی انتخابات، بسترسازی برای مشارکت حداکثری آحاد مردم در این انتخابات است.

فرماندار و رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل بر لزوم رعایت قانون، امانت‌داری و بی‌طرفی دست اندرکاران برگزاری انتخابات از جمله عوامل اجرایی، نظارت و بازرسی انتخابات تأکید کرد.

بر اساس این گزارش؛ شرکت‌کنندگان در این نشست با قوانین، مقررات و فرآیندهای اجرایی انتخابات از جمله رعایت اصل بی طرفی در انتخابات توسط عوامل اجرایی و نظارتی وفق ماده ۷۵ قانوان انتخابات و ممنوعیت انجام هرگونه فعالیت یا تبلیغات انتخاباتی توسط کارکنان دستگاههای موضوع ماده (۲۹) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی و اشخاص حقوقی وابسته به آنها در ساعات اداری و همچنین ممنوعیت هرگونه استفاده از جایگاه، عنوان، مقام یا موقعیت اداری و سازمانی توسط کارکنان نهادهای مذکور برای فعالیت یا تبلیغات انتخاباتی وفق ماده ۷۳ قانوان انتخابات آشنا شدند.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 7 =