سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۵:۰۷:۴۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بازدید از طرح‌های مصوب سفر استاندار اصفهان به شهرستان در حوزه راه و شهرسازی

فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از طرح‌های مصوب سفر استاندار اصفهان به شهرستان در حوزه راه و شهرسازی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از طرح‌های مصوب سفر استاندار اصفهان به شهرستان در حوزه راه و شهرسازی بازدید و از نزدیک در جریان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه بهزاد شاهسوندی معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی از طرح‌های مصوب سفر استاندار اصفهان به شهرستان در حوزه راه و شهرسازی بازدید و از نزدیک در جریان میزان پیشرفت فیزیکی این پروژه‌‌ها قرار گرفت.

وی ضمن بازدید از محورهای مواصلاتی سفیدشهر به مسجدالحسین، قاسم‌آباد به حسین‌آباد و ابوزیدآباد – آران و بیدگل به کاشان، از پروژه‌های در حال ساخت تقاطع غیرهمسطح شهید منصوری و دهانه دوم جاده نوش‌آباد به کاشان بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرای این پروژه‌ها قرار گرفت و بر تکمیل راه‌های مواصلاتی شهرستان تأکید شد.

گفتنی است همچنین در نشستی با حضور فرماندار، معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه وشهرسازی استان اصفهان و کارشناسان حوزه راه استان و شهرستان مسائل و مشکلات حوزه راه و شهرسازی بررسی شد.

برای دریافت تصاویر بیشتر کلیک کنید

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × پنج =