سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۴:۲۳:۲۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

افتتاح دو پروژه عمرانی در شهرستان آران و بیدگل با حضور معاون رئیس جمهور

همزمان با دهه فجر؛ دو پروژه عمرانی با حضور معاون امور مجلس رئیس جمهور در شهرستان آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر سیدمحمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور عصر امروز به منظور افتتاح پروژه‌های عمرانی آران و بیدگل در این منطقه حضور پیدا کرد. طرح پست سیار ۶۳ به ۲۰ کیلو ولت با خط انتقالی به طول ۵ کیلومتر و دارای ۲۵ پایه تلسکوپی با هزینه‌ای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر سیدمحمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور عصر امروز به منظور افتتاح پروژه‌های عمرانی آران و بیدگل در این منطقه حضور پیدا کرد.

طرح پست سیار ۶۳ به ۲۰ کیلو ولت با خط انتقالی به طول ۵ کیلومتر و دارای ۲۵ پایه تلسکوپی با هزینه‌ای بالغ بر ۱۱۰ میلیارد تومان از جمله طرح‌هایی بود که همزمان دهه فجر انقلاب اسلامی توسط معاون رئیس جمهور افتتاح و به بهره برداری رسید.

ایستگاه مدولار ۶۳ به ۲۰ کیلوولت ویگل به منظور برطرف کردن افت ولتاژ و تأمین برق پایدار و مطمئن به مشترکین خانگی و صنعتی در این شهرستان احداث شده است.

ایستگاه مذکور دارای دو فیدر خط و یک فیدر ترانس ۶۳ کیلوولت با یک ترانسفورماتور قدرت به ظرفیت ۳۰ مگاولت آمپر که از طریق ۶ فیدر خروجی ۲۰ کیلو ولت امکان توزیع انرژی را فراهم می‌کند.

همچنین مدرسه ۶ کلاسه ابوالشهید آقامحمد غیرتی در زمینی به مساحت ۳ هزار مترمربع و زیربنای ۸۵۲ مترمربع با هزینه‌ای بالغ بر ۱۳ میلیارد تومان از دیگر پروژه‌هایی بود که با حضور معاون رئیس جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است در دهه فجر امسال ۱۰۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۳ هزار و ۴۰۰میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =