جمعه ۴ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۰۶:۰۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

معاون پارلمانی رئیس جمهور: دولت تلاش می‌کند تا رفاه بیشتر مردم را فراهم کند

معاون پارلمانی رئیس جمهور با اشاره به اولین انتخابات در این دوره گفت: دولت تلاش می کند تا با برگزاری انتخاباتی سالم رفاه بیشتر مردم را فراهم کند.

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، هدف از سفر خود به شهرستان آران و بیدگل را اطاعت به توصیه مقام معظم رهبری برای سفر مدیران و مسؤولان به مناطق و بررسی روند پروژه‌ها و مشکلات مردمی عنوان کرد و […]

 

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ سید محمد حسینی، معاون پارلمانی رئیس جمهور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، هدف از سفر خود به شهرستان آران و بیدگل را اطاعت به توصیه مقام معظم رهبری برای سفر مدیران و مسؤولان به مناطق و بررسی روند پروژه‌ها و مشکلات مردمی عنوان کرد و اظهار داشت: پروژه‌های نیمه تمام در سفرهای استانی کارشناسی می‌شود و طرح‌هایی که پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصدی داشته‌اند، در اولویت قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به دستاوردهای انقلاب اسلامی افزود: این دولت به تعبیر رهبر فرزانه انقلاب «دولت کار و فعالیت است» و پروژه‌های معتددی آماده بهره‌برداری است که به میمنت این ایام افتتاح و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.

حسینی با اشاره به پروژه‌های دهه فجر تصریح کرد: یکی از این طرح‌ها افتتاح پروژه برق بود و با توجه به کمبود برق منازل، صنعت و کشاورزی نیاز داریم که شاهد توسعه در این حوزه باشیم.

معاون پارلمانی ریاست جمهوری با بیان اینکه توسعه ۱۵ پروژه را امروز شاهد بودیم که برق منطقه‌ای استان اصفهان آماده کردند، گفت: باید تلاش کنیم تا این تعداد افزایش یابد.

وی بیان کرد: مقام معظم رهبری در بازدیدی که از نمایشگاه دانش بنیان داشتند در بحث ناترازی‌ها سخن گفتند و فرمودند در حوزه تبیین دستاوردها اطلاع‌رسانی خوبی صورت نگرفته است نه تنها عامه مردم بلکه خواص مردم هم خبر ندارند که متخصصان، نخبگان و زبدگان ما چه کارهای بزرگی انجام‌ داده‌اند.

حسینی تأکید کرد: امروز هم رئیس جمهور دستور دادند دو کارگروه تشکیل شود یکی به ریاست وزیر نیرو برای مسئله جبران کمبود برق و آب در کشور که به ویژه در فلات مرکزی کشور و مناطق کویری یک نیاز جدی است و دیگری در بخش سوخت که باید جبران شود در این مدت هم کارهای خوبی صورت گرفته که باید تبیین شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: دولت درصدد آن است تا از شیوه‌های تازه برای اتمام پروژه‌ها استفاده کند، در خصوص مولدسازی املاک و اموال متعدد و فراوانی در جای جای کشور داریم که مورد تعامل با پیمانکارانی که توانمند هستند، انجام می‌شود تا اتمام پروژه‌های عمرانی و رفاه بیشتر مردم را شاهد باشیم.

 وی با اشاره به نزدیک بودن مرحله سیزدهم انتخابات افزود: دولت در تلاش است تا با برگزاری انتخاباتی باشکوه مردم را در تصمیم گیری خود مورد حمایت قرار دهد و انتخابی سالم برگزار شود.

حسینی خاطرنشان کرد: دولت تلاش می‌کند و رقابت جدی است، برای هر کرسی ۴۵ نفر رقیب هستند و همه افرادی که احساس کردند، می‌توانند در این حوزه موثر باشند وارد میدان شدند، دولت تشویق کرده که همه گرایش‌ها، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی حضور داشته باشند.

 معاون پارلمانی رئیس جمهور با بیان اینکه امیدواریم انتخابات خوب و باشکوهی برگزار شود، تصریح کرد: دولت به بهترین وجه در خدمت مردم است و اولین انتخاباتی است که در این دولت برگزار می‌شود، مطمئن هستیم با تلاش دولت این دو انتخابات شورای اسلامی و مجلس خبرگان به بهترین صورت انجام می‌شود، چنانچه تاکنون شاهد مشارکت گسترده مردم در همه زمینه ها بودیم.

وی با اشاره به موقعیت کنونی کشور افزود: مسائل داخلی مهم که یک پشتیبان قوی برای نظام محسوب می‌شود در مجلس و مسائل منطقه و جهانی در هم گره خورده و تصمیمات مهمی در جهان گرفته می‌شود.

حسینی با اشاره به برگزاری انتخابات جهانی گفت: در سال ۲۰۲۴ میلادی بالغ بر ۶۶ انتخابات جهان برگزار می‌شود، پارلمانی و ریاست جمهوری تقریبا نیمی از مردم دنیا در معرض رأی دادن هستند که اگر ۵۰ درصد نیز شرکت کنند حدو د ۲ میلیارد نفر از مردم کره زمین امسال پای صندوق‌های رای می‌آیند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ معاون امور مجلس رییس جمهور در بدو ورود به شهرستان آران و بیدگل به مقام شامخ شهدای این شهرستان ادای احترام کرد.

افتتاح طرح پست ۶۳/۲۰ کیلوولت ویگل با اعتبار هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال با هدف تامین برق شهرک های صنعتی آران و بیدگل و رفع افت ولتاژ در شهرستان و افتتاح مدرسه ابوالشهید آقامحمدغیرتی با اعتبار ۱۳۰ میلیارد ریال و نشست با مسوولان و فرهنگیان از دیگر برنامه‌های حسینی در سفر یک روزه به آران و بیدگل است.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در جریان سفر به تهران، با رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی صبح امروز سه‌شنبه یکم اسفندماه در جریان سفر به تهران به منظور بررسی مسائل مربوط به گروه‌‌های هدف بهزیستی با علی‌محمد قادری معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور دیدار و گفتگو کرد. در این دیدار که رئیس اداره بهزیستی شهرستان نیز حضور داشت […]

۳ اسفند ۱۴۰۲
رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی هیئات مذهبی از شعب اخذ رأی این شهرستان خبر داد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل در حاشیه نشست با رؤسای هیئات مذهبی  گفت: طرح راهبری، حمایت و پشتیبانی شعب اخذ رأی توسط هیئت‌های مذهبی برای نخستین بار در شهرستان آران و بیدگل اجرا می شود. رئیس هیئت اجرایی انتخابات […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ در راستای بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی با شماری از شهروندان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ این ملاقات‌ها که در راستای تکریم ارباب رجوع در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این […]

۱ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × چهار =