یکشنبه ۹ مهر ۱۴۰۲
۱۱:۳۴:۱۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

سرپرست فرمانداری: راه‌اندازی مراکز کارآفرینی و تولید برای معتادان بهبودیافته در شهرستان آران و بیدگل ضروری است

مثلث شوم اعتیاد، طلاق و بیکاری بیش از سایر آسیب های اجتماعی، ایران اسلامی ما را تهدید می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیاد تهدیدی جدی برای همه خانواده‌هاست. وی اعتیاد را مادر تمام آسیب‌های اجتماعی ذکر کرد و افزود: افزایش اعتیاد به مواد مخدر، ارتباط تنگاتنگی با ناامنی دارد. رضایی عنوان کرد: مثلث […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در نشست شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر گفت: اعتیاد تهدیدی جدی برای همه خانواده‌هاست.

وی اعتیاد را مادر تمام آسیب‌های اجتماعی ذکر کرد و افزود: افزایش اعتیاد به مواد مخدر، ارتباط تنگاتنگی با ناامنی دارد.

رضایی عنوان کرد: مثلث شوم اعتیاد، طلاق و بیکاری بیش از سایر آسیب های اجتماعی، ایران اسلامی ما را تهدید می‌کند.

وی با تاکید بر تشکیل کمیته‌هایی زیر مجموعه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل گفت: این کمیته باید متشکل از نخبگان علمی، دانشگاهی و حوزوی با ایده‌پردازی و نظریه‌پردازی این شورا را یاری کنند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: مراکز ترک اعتیاد این شهرستان باید با بهره‌گیری از مشاوران و روانشناسان متخصص، مشاوره درمانی معتادان را نیز در دستور کار خود قرار دهند.

وی راه‌اندازی مراکز کارآفرینی و تولید برای معتادان بهبودیافته شهرستان آران و بیدگل را امری اجتناب‌ناپذیر ذکر کرد و افزود: توانمندسازی و توجه جدی به معتادان بهبودیافته در دستور کار شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان آران و بیدگل باشد.

وی به مشکلات فراوان معتادان بهبودیافته در جلب دوباره اعتماد جامعه اشاره و بیان کرد: با ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به بهبودیافتگان مواد مخدر، زمینه‌های اشتغال به کار آنان را فراهم کنیم.   

مبارزه با مواد مخدر

شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان هشتمین روز از با هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای گرانقدر روستای یزدلان بخش کویرات با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، ایثارگران، روحانیت معزز و جمعی از مسئولان و اقشار مختلف مردم شامگاه جمعه هفتم مهرماه در آستان […]

۸ مهر ۱۴۰۲
معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: مرگ همراه با شهادت انسان را جاودانه می‌کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرنگار مهر، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای شهر سفیدشهر از توابع شهرستان آران و بیدگل با اشاره به هشت سال دفاع مقدس، اظهار داشت: ایران در جنگ هشت ساله در مقابل کشوری ایستادگی و مقاومت کرد که […]

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با هفتم مهرماه؛ روز ملّی آتش‌نشانی و ایمنی، طی مراسمی با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، شهردار و اعضای شورای اسلامی و جمعی از مسئولان شهرستان از تلاش‌های آتش‌نشانان شهرداری آران و بیدگل تجلیل و قدردانی شد.

۸ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛ یادواره شهدای سفیدشهر با حضور معاون محترم رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان اصفهان، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معظم شهداء، […]

۸ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 17 =