سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
۱۳:۲۱:۴۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

برگزاری دومین مانور انتخابات در شهرستان آران و بیدگل

دومین مانور سراسری انتخابات و بکارگیری دستگاه‌های احراز هویت در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ دومین مانور سراسری انتخابات با رویکرد نظارت بر برگزاری انتخابات و دستگاه‌های احراز هویت رأی‌دهندگان ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ بهمن‌ماه با حضور اعضای کمیته فناوری اطلاعات و ناظر شورای نگهبان در محل فرمانداری و بخشداری کویرات این شهرستان برگزار شد. بر اساس این گزارش؛ هدف از […]

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ دومین مانور سراسری انتخابات با رویکرد نظارت بر برگزاری انتخابات و دستگاه‌های احراز هویت رأی‌دهندگان ظهر امروز سه‌شنبه ۲۴ بهمن‌ماه با حضور اعضای کمیته فناوری اطلاعات و ناظر شورای نگهبان در محل فرمانداری و بخشداری کویرات این شهرستان برگزار شد.

بر اساس این گزارش؛ هدف از برپایی این مانور، سنجش میزان آمادگی عوامل اجرایی در استفاده از تجهیزات شعب اخذ رأی به ویژه دستگاه‌های احراز هویت است.

در این مانور کلیه فرآیندهای پیش‌بینی شده مطابق با دستورالعمل و سناریوی ابلاغی و برنامه زمان‌بندی رأس ساعت مقرر آغاز و با انجام موفق کلیه فرآیندها به پایان رسید.

انتخابات ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری و دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی جمعه ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود.

مطالب مشابه
فرماندار آران و بیدگل تعداد واجدین شرایط رای دادن در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری در این شهرستان را ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر عنوان کرد و گفت: از این تعداد ۴ هزار و ۴۰۴ نفر رأی اولی هستند.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در حاشیه نشست هیئت اجرای انتخابات گفت: ۷۲ هزار و ۲۷۶ نفر در شهرستان آران و بیدگل واجد شرایط رای دادن در دوازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره خبرگان رهبری هستند. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان آران و بیدگل افزود: در انتخابات […]

۱۰ اسفند ۱۴۰۲
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − هفده =