سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل: مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرهنگ مسئولیت‌پذیری را ترویج و تقویت کنند

احياء و ترويج فرهنگ مسئوليت‌پذيري يك ضرورت براي جامعه است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در نشست شورای فرهنگ عمومی گفت: فلسفه وجودی شورای فرهنگ عمومی هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و متولیان غیراجرایی و هم‌افزایی در حوزه فرهنگی است. نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: موضوعات شورای فرهنگ عمومی […]

شورای فرهنگ عمومی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در نشست شورای فرهنگ عمومی گفت: فلسفه وجودی شورای فرهنگ عمومی هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی و متولیان غیراجرایی و هم‌افزایی در حوزه فرهنگی است.

نایب رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل اضافه کرد: موضوعات شورای فرهنگ عمومی باید به طور اساسی رصد شوند.

رضایی با اشاره به عملکردهای مطلوب شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل  بر راستی‌آزمایی وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهرستان تاکید کرد و اظهار داشت: وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهرستان طی یک سال گذشته بررسی و کارشناسی شود.

وی احیا و ترویج فرهنگ مسئولیت‌پذیری را یک ضرورت برای جامعه ذکر و خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل باید ترویج فرهنگ مسئولیت پذیری را ابتدا در مجموعه خود تقویت و برای ارتقای مشارکت اجتماعی تلاش کنند.

گفتنی است نود و سومین نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان آران و بیدگل با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای این شورا در حسینیه الزهرا(س) ستاد نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

 

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :