دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
۰۲:۴۲:۴۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

آغاز طرح ملّی نهضت مشارکت اجتماعی در شهرستان آران و بیدگل

ثبت‌نام طرح ملّی نهضت مشارکت اجتماعی با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های تشکل‌های مردم نهاد در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ براساس این گزارش، برای بهره‌گیری از ظرفیت و توان گروه‌های مردمی و تشکل‌های اجتماعی برای تحقق مفاد سند تحول دولت مردمی، سازمان‌های مردم نهاد آمادگی خود را در اجرای طرح ملی نهضت اجتماعی اعلام و در طرح نهضت ملی مشارکت اجتماعی ثبت‌نام کنند. این طرح با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ براساس این گزارش، برای بهره‌گیری از ظرفیت و توان گروه‌های مردمی و تشکل‌های اجتماعی برای تحقق مفاد سند تحول دولت مردمی، سازمان‌های مردم نهاد آمادگی خود را در اجرای طرح ملی نهضت اجتماعی اعلام و در طرح نهضت ملی مشارکت اجتماعی ثبت‌نام کنند.

این طرح با پیگیری معاون وزیر کشور و رییس سازمان امور اجتماعی در خصوص ترغیب داوطلبان اجتماعی، گروه ها و نهادهای مردمی به شرکت در طرح ملی نهضت مشارکت اجتماعی به اجرا در آمده است.

هم‌افزایی و تقویت تعاملات دولت و نهادهای مردمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی و افزایش سرمایه و سلامت اجتماعی از طریق مشارکت مردم از مرحله شناسایی نظام مسائل اجتماعی تا یافتن راهکارهای عملیاتی، اجرا و ارزیابی برنامه‌ها توسط سازمان‌های مردم نهاد و گروه‌های مردمی از اهداف اجرای این طرح است.

در این طرح، پس از ثبت‌نام گروه‌های مردمی و سمن‌های اجتماعی و شناسایی ظرفیت‌ها و پتانسیل‌ها، به تناسب تجربیات و تخصص، از این ظرفیت عظیم مردمی در احصا نظام مسائل اجتماعی کشور بهره‌گیری خواهد شد.

متقاضیان شرکت در طرح نام طرح ملی نهضت مشارکت اجتماعی شهرستان آران و بیدگل می‌توانند برای تکمیل و ارسال پرسشنامه طرح ملی نهضت مشارکت اجتماعی، از طریق لینک https://formafzar.com/form/upemc یا با ارسال عدد ۹ به سرشماره ۳۰۰۰۱۱۵۲ برای دریافت لینک ثبت‌نام اقدام کنند.

 

مطالب مشابه

کلیات برنامه زمان بندی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری مطابق با اصل ۱۳۱ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران – اخذ رای در کلیه شعب داخل و خارج از کشور به مدت یک روز و در تاریخ هشتم تیرماه ۱۴۰۳ انجام می‌شود. .

۶ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ نخستین جلسه کارگروه اجرای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و اعضای کمیته‌های اجرایی انتخابات صبح امروز یکشنبه ۶ خردادماه در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست کلیات قانون و آیین‌نامه‌ی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.

۶ خرداد ۱۴۰۳
 روند اجرای طرح‌ نهضت ملّی در سومین جلسه شورای مسکن شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ سومین جلسه شورای مسکن با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و سایر اعضاء با محوریت بررسی روند اجرای طرح‌ نهضت ملّی مسکن در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. در این نشست ضمن نظارت بر روند اجرای نهضت […]

۶ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت؛ خادم‌الرضا(علیه‌السلام) شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش، شامگاه جمعه ۴خردادماه با حضور خانواده معظم شهدا، اقشار مختلف مردم، مسئولان شهرستان و با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلی آران و بیدگل برگزار شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 5 =