دوشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۲
۰۴:۲۳:۳۰
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

نخستین نشست خبری سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان برگزار شد

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل بزرگترین مشکل شهرستان را راه‌های موصلاتی نام برد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان و در دیداری صمیمانه پاسخگوی سوالات آنان بود. وی در این نشست در پاسخ به خبرنگاران در حوزه درمان به نگاه عادلانه دانشگاه علوم پزشکی کاشان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نخستین نشست خبری خود با خبرنگاران و اصحاب رسانه این شهرستان و در دیداری صمیمانه پاسخگوی سوالات آنان بود.

وی در این نشست در پاسخ به خبرنگاران در حوزه درمان به نگاه عادلانه دانشگاه علوم پزشکی کاشان در توزیع اعتبارات شهرستان آران و بیدگل تاکید کرد و گفت: حوزه درمان با جان ‌مردم ارتباط دارد و هرگونه سهل‌انگاری با حیات و ممات مردم در ارتباط است.

رضایی گفت: پروژه کنارگذر شهرستان آران و بیدگل، یک پروژه ملی است که در توسعه و پیشرفت شهرستان تاثیر به‌سزایی دارد اما دخل و تصرفی در بودجه آن و تخصیص اعتبارات آن نداریم اما پیگیری برای جذب اعتبارات به عهده ماست و به جدیت پیگیری می‌کنیم.

وی ادامه داد: اعتبار این پروژه توسط مجلس تصویب می‌شود و در سطح شهرستان در این مورد تصمیم‌گیری نمی‌شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان آران و  بیدگل اعلام داشت: هدف ما خدمت عادلانه و صادقانه به مردم است و ثمره این رویکرد، وحدت مردم و مسئولان این شهرستان خواهد بود.

وی بر نیازسنجی برنامه‌های فرهنگی شهرستان آران و بیدگل تاکید و خاطرنشان کرد: برای اجرای اینگونه فعالیت ها باید یک برنامه عملیاتی داشته باشیم.

وی با بیان اینکه روحیه جهادی به‌معنای بی قانونی نیست، گفت: روحیه جهادی استفاده از همه ظرفیت‌های قانونی و تلاش برای رسیدن به یک هدف درست است.

رضایی اعلام داشت: سیستم اداری کنونی نمی تواند اهداف و آرمانهای دولت جهادی را محقق کند و نیاز به اصلاح و بهبود دارد.

وی یکی از منشأهای فساد در نظام اداری را  بروکراسی خواند و افزود:  باید دولت الکترونیک را تقویت و برای فعالیت جهادی، فرایندها و ساختارها را اصلاح کنیم.

نشست خبری خبرنگاران

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل بزرگترین مشکل شهرستان را راه‌های موصلاتی نام برد و اضافه کرد: این تعداد تصادفات فوتی و جرحی قابل تامل است و جاده‌ها نیاز به اصلاح دارد.

وی در پاسخ به خبرنگاران، صنعت گردشگری را یک صنعت مهم و راهگشا نام برد و گفت: متاسفانه عدم‌ وجود زیرساخت‌های لازم برای توسعه گردشگری در شهرستان، زیبایی‌های این‌صنعت را تحت‌الشعاع قرار داده است.

وی بر تقویت فعالیت حوزه فرهنگی و کارشناسی برای گردشگران شهرستان آران و بیدگل گفت:  اگر گردشگری با مصالح و فرهنگ مردم تعارضاتی ایجاد کرد باید به دنبال چاره بود.

رضایی ادامه داد: نوع گردشگری در شهرستان ما نیازمند همکاری فرابخشی است و مشارکت چند دستگاه اجرایی را می طلبد.

وی به نقش و جایگاه رسانه در گزارش فساد اداری اشاره کرد و بیان داشت: برای مبارزه با فساد باید بصورت جامع رسیدگی شود و در سطح شهرستان اگر کسی مواردی از فساد را مشاهده کرد بدون تخریب و غرض به ما اعلام‌کند.

وی در این نشست گفت: کانون‌های فرهنگی باید خدمات دهنده باشند و سازمان‌های متولی باید خریدار خدمات از این نهادها باشند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه برای افزایش بخش‌های این شهرستان برنامه داریم، خاطرنشان کرد: توسعه مرکز شهر آران و بیدگل از محل اعتبارات‌ ملی و دولتی نیست؛ بلکه از طریق منابع داخلی شهر و شهرداری است.

وی تصریح کرد: نگاه مسئولان شهرستان آران و بیدگل در توزیع اعتبارات به شهرها و بخش‌های تابعه، نگاه عادلانه بوده است.

رضایی عنوان کرد: شهرستان‌های کاشان و آران و بیدگل در هم تنیده‌اند و مطرح کردن مسائل تقسیمات کشوری در برخی موارد اصلا پسندیده نیست.

وی بیان داشت: اختلافات مرزی مساله به حقی است و باید در چارچوبی که در بر دارنده منافع مردم باشد حل شود.

سرپرست فرمانداری در پاسخ به مشکلات منطقه یحیی‌آباد آران و بیدگل گفت: مدیریت شهری آران و بیدگل نه تنها مایل، بلکه طالب ارائه خدمات به مردم یحیی‌آباد است اما این منطقه در گیر و دار برخی قوانین و مشکلات و محدودیت‌های قانونی دچار مشکل است.

وی ادامه داد: بخش عمده‌ای از ساخت و سازهای یحیی‌آباد خلاف مقررات است و ارائه خدمات منع قانونی دارد و برای رفع موانع قانونی آن باید تدبیر کرد.

علی اکبر رضایی در ادامه این نشست، تهیه آمایش سرزمین را استانی اعلام کرد و گفت: آنچه در کمیته‌ها و کارگروه‌های استانی‌مدنظر است طبق سند است.

وی در پاسخ به مشکلات زیست‌محیطی صنایع فعال در شهرستان آران و بیدگل گفت: فرمانداری و ادارات این شهرستان ‌حامی صنعت و سرباز مردم و محیط زیست است و فعالیت هرگونه صنعتی که با منافع و سلامتی مردم در تعارض باشد، مورد تائید ما نیست.

 

مطالب مشابه
با حضور مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان مسائل و مشکلات روستاهای شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه مدیرکل بنیاد مسکن استان اصفهان، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشداران و جمعی از مدیران استانی و شهرستانی به منظور بررسی مسائل و مشکلات روستاها بصورت میدانی از روستاهای شهرستان آران و بیدگل بازدید کردند. در این بازدید میدانی که […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
همزمان با سراسر کشور؛ عملیات اجرایی طرح کاشت یک میلیارد درخت در شهرستان آران و بیدگل آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم کاشت نهال با هدف آغاز عملیات اجرایی طرح مردمی کاشت یک میلیارد درخت صبح امروز شنبه ۱۱ آذرماه همزمان در سراسر کشور با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان، معاون فرماندار، بخشدار، دهیاران و جمعی از مسئولان در محور میدان […]

۱۲ آذر ۱۴۰۲
صبح روز پنج‌شنبه ۹مهرماه؛ دستورات لازم برای تکمیل و تأمین پزشک دو بیمارستان آران و بیدگل از سوی وزیر بهداشت صادر شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر بهرام عین‌اللهی در حاشیه بازدید از پروژه بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود ۹۰ درصدی این پروژه، در تماس با مدیران معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، دستور تسریع در تکمیل این پروژه را صادر کرد. به گفته وزیر بهداشت […]

۱۰ آذر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، ظهر امروز پنج‌شنبه ۹ آذرماه؛ دکتر بهرام عین‌اللهی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همراهی علی‌اکبر رضایی فرماندار، رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان و جمعی از مسئولان به منظور مسائل و مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان از دو بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) و […]

۹ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − 4 =