پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۴:۱۶:۳۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

جلسه قرارگاه عفاف و حجاب شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران  بیدگل؛ جلسه قرارگاه عفاف و حجاب به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و با حضور اعضای قرارگاه و به صورت وبیناری با قرارگاه عفاف و حجاب استان (قرارگاه ارتقاء سلامت و امنیت اجتماعی شهید شاه‌سنایی) با دستور کار؛ ارائه گزارش اقدامات انجام شده دستگاه‌های ذیربط […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران  بیدگل؛ جلسه قرارگاه عفاف و حجاب به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و با حضور اعضای قرارگاه و به صورت وبیناری با قرارگاه عفاف و حجاب استان (قرارگاه ارتقاء سلامت و امنیت اجتماعی شهید شاه‌سنایی) با دستور کار؛ ارائه گزارش اقدامات انجام شده دستگاه‌های ذیربط در حوزه عفاف و حجاب و حفظ حرمت ماه مبارک رمضان در محل سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

مطالب مشابه

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار، شامگاه سه‌شنبه ۸خردادماه در جمع نمازگزاران مسجد محبین علیهم‌السلام شهر نوش‌آباد حضور یافت و پس از اقامه نماز به صورت چهره به چهره پاسخگویی سئوالات و درخواست‌های مردم متدین این محله بود.

۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز ‘مشاوره خانواده مهر’ و ‘مرکز هدایت و مشاوره’ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل با حضور امام‌جمعه، فرماندار، معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

۹ خرداد ۱۴۰۳
فرماندار شهرستان آران و بیدگل از فرآیند برگزاری امتحانات نهایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۸خردادماه، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از حوزه‌های امتحانات نهایی دوره متوسطه دوم بازدید و از نزدیک در جریان فرایند برگزاری آزمون‌های نهایی قرار گرفت. در این بازدید که رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز حضور داشت، مسئولان حوزه آزمونها […]

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =