همزمان با نخستین روز از دهه فجر؛ زنگ انقلاب در دبیرستان شهید شمس‌الدین آران و بیدگل نواخته شد

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل بر تبیین دستاوردهای انقلاب به دانش‌آموزان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با نخستین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر، زنگ انقلاب با حضور سرپرست فرمانداری، امام جمعه، سرپرست اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان در دبیرستان شهید شمس‌الدین آران و بیدگل نواخته شد. علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در این […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با نخستین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر، زنگ انقلاب با حضور سرپرست فرمانداری، امام جمعه، سرپرست اداره آموزش و پرورش و جمعی از مسئولان در دبیرستان شهید شمس‌الدین آران و بیدگل نواخته شد.

علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در این آیین با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: انقلاب اسلامی ایران با مبارزاتی که از خرداد ۱۳۴۲ آغاز شده بود در بهمن ۱۳۵۷ به رهبری حضرت امام خمینی(ره) به ثمر نشست و به پیروزی رسید.

وی بیان داشت: ورود امام راحل به میهن اسلامی در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷ با فروپاشی سلطه و استیلای جهان استکبار همزمان شد.

رضایی با تاکید بر تبیین دستاوردهای عظیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دانش‌آموزان و نسل جدید انقلاب گفت: حضرت امام خمینی(ره) با ویژگیهای برجسته‌ای که داشت توانست سلطنتی که تمام دنیا پشتیبان او بودند را ساقط کند.

وی اظهار داشت: علیرغم ادعای پوشالی حاکمان طاغوت، هیچ استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در دوران رژیم ستمشاهی برای ایران متصور نبود.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با بیان اینکه انقلاب اسلامی به ایران عزت و اقتدار داد، افزود: امام خمینی(ره) آمد تا خودباوری را در ایران اسلامی و جوانان میهن ما ایجاد کند.

وی خاطرنشان کرد: امام راحل بدون هیچ ترس و واهمه‌ای در مقابل استکبار جهانی ایستاد و برای مظلومیت ایران اسلامی دلسوز بود.

علی اکبر رضایی اذعان داشت: وجه مشترک مخالفت آمریکا و استکبار با ایران اسلامی، استقلال‌خواهی ایران است و استکبار نمی‌تواند استقلال ایران را به رسمیت بشناسد.

وی یکی از اهداف دشمنان ایران را انحراف اذهان جوانان ایرانی از مسیر انقلاب عنوان کرد و افزود: بخش عمده‌ای از هجمه فرهنگی دشمن علیه دانش‌آموزان و نسل جوان است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل بر مطالبه‌گری و پرسشگری دانش‌آموزان مدارس این شهرستان تاکید و خاطرنشان کرد: جوانان میهن اسلامی باید با علم و دانایی از جمهوری اسلامی ایران دفاع کنند.

زنگ انقلاب

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :