دوشنبه ۷ خرداد ۱۴۰۳
۰۱:۰۱:۳۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

نشست فرماندار با کارشناسان و نمایندگان حقوقی دستگاه‌های اجرایی شهرستان آران و بیدگل

با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، نخستین نشست کارشناسان و نمایندگان حقوقی دستگاه‌های اجرایی شهرستان به‌منظور تقویت جایگاه سرمایه‌های حقوقی و نظارت بر عملکرد واحدهای حقوقی دستگاه‌ها» در محل فرمانداری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در این نشست با تأکید بر نقش مهم کارشناسان و نمایندگان حقوقی ادارات و دستگاه‌های اجرایی در دفاع از حقوق بیت‌المال، گفت: نمایندگان حقوقی ادارات وظیفه دارند در عین رعایت مرّ قانون، مانع از تضییع حقوق ارباب رجوع در مراجعه به دستگاه‌های اجرایی شوند. […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در این نشست با تأکید بر نقش مهم کارشناسان و نمایندگان حقوقی ادارات و دستگاه‌های اجرایی در دفاع از حقوق بیت‌المال، گفت: نمایندگان حقوقی ادارات وظیفه دارند در عین رعایت مرّ قانون، مانع از تضییع حقوق ارباب رجوع در مراجعه به دستگاه‌های اجرایی شوند.

وی خواستار شناسایی ضوابط و مقرارت قابل تفویض اختیار از استان به شهرستان شد و تصریح کرد: توجه به خواسته‌های مشروع و به حق مردم و ارتباط مستقیم با آنان و ارائه پاسخ مؤثر و مشاوره‌های قانونی به آنها مورد تأکید است.

مطالب مشابه

به گزارش کمیته اطلاع رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ نخستین جلسه کارگروه اجرای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و اعضای کمیته‌های اجرایی انتخابات صبح امروز یکشنبه ۶ خردادماه در محل فرمانداری برگزار شد. در این نشست کلیات قانون و آیین‌نامه‌ی اجرایی انتخابات ریاست جمهوری مورد بررسی قرار گرفت.

۶ خرداد ۱۴۰۳
 روند اجرای طرح‌ نهضت ملّی در سومین جلسه شورای مسکن شهرستان آران و بیدگل با حضور فرماندار بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ سومین جلسه شورای مسکن با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری، بخشدار مرکزی و سایر اعضاء با محوریت بررسی روند اجرای طرح‌ نهضت ملّی مسکن در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. در این نشست ضمن نظارت بر روند اجرای نهضت […]

۶ خرداد ۱۴۰۳

مراسم بزرگداشت شهدای خدمت؛ خادم‌الرضا(علیه‌السلام) شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان شهیدش، شامگاه جمعه ۴خردادماه با حضور خانواده معظم شهدا، اقشار مختلف مردم، مسئولان شهرستان و با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلی آران و بیدگل برگزار شد.

۵ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت رئیس جمهور شهید آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی و همراهان وی با حضور هیئات مذهبی شهرستان آران و بیدگل در مصلای نمازجمعه، مردم و مسئولان به عزاداری و سینه‌زنی پرداختند. ذکر مصیبت، نوحه‌سرایی توسط مداحان اهل بیت(علیهم‌السلام)، سخنرانی امام جمعه و حضور خادمیاران، یاوران و […]

۳ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − دو =