پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۵:۳۹:۲۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

نشست هم‌اندیشی مدیران روابط‌عمومی‌ ادارات و دستگاه‌های اجرایی با فرماندار شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار در نشستی با مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان، در خصوص «تبیین اقدامات دولت» و «انعکاس نظرات مردم» بحث و تبادل‌نظر کرد. بیان دغدغه‌ها، دیدگاه‌ها و پیشنهادات برای ارتقای جایگاه روابط‌‌عمومی و الگوهای همکاری با رسانه‌ها در شهرستان آران و بیدگل بخشی از محورهای […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار در نشستی با مدیران روابط‌عمومی دستگاه‌های اجرایی شهرستان، در خصوص «تبیین اقدامات دولت» و «انعکاس نظرات مردم» بحث و تبادل‌نظر کرد.

بیان دغدغه‌ها، دیدگاه‌ها و پیشنهادات برای ارتقای جایگاه روابط‌‌عمومی و الگوهای همکاری با رسانه‌ها در شهرستان آران و بیدگل بخشی از محورهای این نشست بود که توسط مدیران روابط‌عمومی‌ها مطرح شد.

مطالب مشابه
ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور و برای مدت ۵ روز آغاز شد. احمد وحیدی وزیر کشور، صبح چهارشنبه در تالار وزارت کشور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و طی سخنانی آغاز فرآیند ثبت نام نامزدها را اعلام […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار، شامگاه سه‌شنبه ۸خردادماه در جمع نمازگزاران مسجد محبین علیهم‌السلام شهر نوش‌آباد حضور یافت و پس از اقامه نماز به صورت چهره به چهره پاسخگویی سئوالات و درخواست‌های مردم متدین این محله بود.

۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز ‘مشاوره خانواده مهر’ و ‘مرکز هدایت و مشاوره’ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل با حضور امام‌جمعه، فرماندار، معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + سه =