پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۳:۴۹:۲۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

مراسم آیین نکوداشت روز ملّی فرهنگ پهلوانی و ورزش‌ زورخانه‌‌ای

مراسم روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای در زورخانه صاحب‌الزمان(عج) نوش‌آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه، مراسم آیین نکوداشت روز ملّی فرهنگ پهلوانی و ورزش‌ زورخانه‌‌ای با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، پیشکسوتان و قهرمانان ورزش زورخانه‌ای و جمعی از مسئولان شهرستان در محل زورخانه صاحب‌الزمان(عج) شهر نوش‌آباد برگزار شد. اجرای آیین‌های زورخانه‌ای، هم‌نوایی و حماسه‌خوانی مرشدان برتر کشور، […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ شامگاه پنج‌شنبه ۶ اردیبهشت‌ماه، مراسم آیین نکوداشت روز ملّی فرهنگ پهلوانی و ورزش‌ زورخانه‌‌ای با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، پیشکسوتان و قهرمانان ورزش زورخانه‌ای و جمعی از مسئولان شهرستان در محل زورخانه صاحب‌الزمان(عج) شهر نوش‌آباد برگزار شد.

اجرای آیین‌های زورخانه‌ای، هم‌نوایی و حماسه‌خوانی مرشدان برتر کشور، نقالی، تجلیل از مروجان فرهنگ پهلوانی در حوزه‌های مختلف از برنامه‌های متنوع این روز ملّی محسوب می‌شود.۱۷ شوال (سال پنجم هجری) روز نبرد پهلوانی بزرگ جوانمرد عالم بشریت امیرالمؤمنین علی(ع) با عمروبن عبدود در جنگ خندق که نماد شجاعت و اخلاق است توسط شورای فرهنگ عمومی به نام “روز ملّی فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای” تصویب و به تأیید شورای عالی انقلاب فرهنگی رسیده است.

مطالب مشابه
ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور و برای مدت ۵ روز آغاز شد. احمد وحیدی وزیر کشور، صبح چهارشنبه در تالار وزارت کشور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و طی سخنانی آغاز فرآیند ثبت نام نامزدها را اعلام […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار، شامگاه سه‌شنبه ۸خردادماه در جمع نمازگزاران مسجد محبین علیهم‌السلام شهر نوش‌آباد حضور یافت و پس از اقامه نماز به صورت چهره به چهره پاسخگویی سئوالات و درخواست‌های مردم متدین این محله بود.

۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز ‘مشاوره خانواده مهر’ و ‘مرکز هدایت و مشاوره’ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل با حضور امام‌جمعه، فرماندار، معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =