پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۴:۳۵:۰۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

خدمت بی‌منت دندانپزشکان گروه جهادی حیدر کرار در شهرستان آران و بیدگل

گروه جهادی حیدر کرار در قالب طرح

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ گروه جهادی حیدر کرار (ع) متشکل از ۲۰ نفر در قالب طرح “سفیران محبت” به مدت دو روز به ۲۵۰ نفر از اقشار آسیب‌پذیر و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه کردند. علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ گروه جهادی حیدر کرار (ع) متشکل از ۲۰ نفر در قالب طرح “سفیران محبت” به مدت دو روز به ۲۵۰ نفر از اقشار آسیب‌پذیر و مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این شهرستان خدمات دندانپزشکی رایگان ارائه کردند.

علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از اجرای طرح دندانپزشکی “سفیران محبت” بازدید و از نزدیک در جریان روند اجرایی ارائه خدمات قرار گرفت.

مطالب مشابه

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار، شامگاه سه‌شنبه ۸خردادماه در جمع نمازگزاران مسجد محبین علیهم‌السلام شهر نوش‌آباد حضور یافت و پس از اقامه نماز به صورت چهره به چهره پاسخگویی سئوالات و درخواست‌های مردم متدین این محله بود.

۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز ‘مشاوره خانواده مهر’ و ‘مرکز هدایت و مشاوره’ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل با حضور امام‌جمعه، فرماندار، معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

۹ خرداد ۱۴۰۳
فرماندار شهرستان آران و بیدگل از فرآیند برگزاری امتحانات نهایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۸خردادماه، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از حوزه‌های امتحانات نهایی دوره متوسطه دوم بازدید و از نزدیک در جریان فرایند برگزاری آزمون‌های نهایی قرار گرفت. در این بازدید که رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز حضور داشت، مسئولان حوزه آزمونها […]

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =