پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۳:۳۲:۰۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

فرماندار شهرستان آران و بیدگل: جلب مشارکت خیرین در امر سلامت، بهداشت و درمان ضروری است

فرماندار شهرستان آران و بیدگل بر لزوم مشارکت خیرین در ساخت و تجهیز پروژه‌های درمانی تأکید کرد و گفت: جلب مشارکت خیرین در امر سلامت، بهداشت و درمان ضروری است.

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور دکتر معینی منتخب مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا، خیّرین و جمعی از مسئولان شهرستان، جشن گلریزان مجمع خیّرین سلامت بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست […]

به گزارش روابط‌عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور دکتر معینی منتخب مردم شهرستانهای کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، علی‌اکبر رضایی فرماندار، خانواده معظم شهدا، خیّرین و جمعی از مسئولان شهرستان، جشن گلریزان مجمع خیّرین سلامت بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) برگزار شد.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این نشست بر لزوم مشارکت خیرین در ساخت و تجهیز پروژه‌های درمانی تأکید کرد و افزود: جلب مشارکت خیرین در امر سلامت، بهداشت و درمان ضروری است.

رضایی به ناترازی در حوزه بهداشت و درمان اشاره کرد و با بیان اینکه موضوع بهداشت و درمان یک امر حیاتی است، تصریح کرد: کمک خیرین به حوزه درمان سبب می شود تا یک خانواده محروم بدون دغدغه هزینه‌های درمانش کاهش پیدا کند.

در این نشست ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت پروژه بیمارستان امام حسن مجتبی علیه‌السلام توسط مجمع خیّرین، بیش از ۵۲ میلیارد تومان به منظور تأمین تجهیزات پزشکی جمع‌آوری و از اقدامات خیرخواهانه خیرین در راستای کمک ساخت این بیمارستان تجلیل و قدردانی شد.

مطالب مشابه
ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور و برای مدت ۵ روز آغاز شد. احمد وحیدی وزیر کشور، صبح چهارشنبه در تالار وزارت کشور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و طی سخنانی آغاز فرآیند ثبت نام نامزدها را اعلام […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار، شامگاه سه‌شنبه ۸خردادماه در جمع نمازگزاران مسجد محبین علیهم‌السلام شهر نوش‌آباد حضور یافت و پس از اقامه نماز به صورت چهره به چهره پاسخگویی سئوالات و درخواست‌های مردم متدین این محله بود.

۹ خرداد ۱۴۰۳

مرکز ‘مشاوره خانواده مهر’ و ‘مرکز هدایت و مشاوره’ ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان آران و بیدگل با حضور امام‌جمعه، فرماندار، معاون اجتماعی سپاه حضرت صاحب الزمان(عج) استان اصفهان و جمعی از مسئولان این شهرستان افتتاح شد.

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 20 =