پنج شنبه ۱۰ خرداد ۱۴۰۳
۱۴:۱۸:۰۹
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

پیام فرماندار شهرستان آران و بیدگل به مناسبت روز ملّی شوراها

علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی نهم اردیبهشت‌ماه، روز ملّی شوراها را به رئیس و اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای این شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در این پیام آورده است: نهم اردیبهشت‌ماه، به فرمان مدبّرانه حضرت امام خمینی(ره) درتقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز ملّی شوراها در راستای تکریم هویّت انسانی و ایجاد پل ارتباطی بین مردم و دولت نامگذاری شده است. رضایی، عدالت‌محوری، قانون‌مداری و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی در این پیام آورده است: نهم اردیبهشت‌ماه، به فرمان مدبّرانه حضرت امام خمینی(ره) درتقویم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به عنوان روز ملّی شوراها در راستای تکریم هویّت انسانی و ایجاد پل ارتباطی بین مردم و دولت نامگذاری شده است.

رضایی، عدالت‌محوری، قانون‌مداری و تلاش صادقانه در مسیر خدمت به مردم را مهترین رسالت شوراهای اسلامی دانست و اظهار داشت: شوراها بی‌واسطه‌ترین حلقه ارتباطی مردم، با حاکمیّت و نماد تجلّی خرد جمعی هستند و یقیناً خدمت بی‌منّت به ملّت عزیز ایران اسلامی در لباس عضویت در شوراها، توفیقی بزرگ برای منتخبین و معتمدین مردم است.

وی تصریح کرد: شوراهای اسلامی می‌توانند در کنار دیگر نهادها و سازمان‌ها با خدمت‌رسانی به مردم شریف این شهرستان و جلب رضایت عمومی، در ارتقای حقوق شهروندی و مشارکت دادن فعالانه شهروندان در عرصه‌های مدیریت شهری و روستایی گام بردارند.

فرماندار شهرستان آران و بیدگل در خاتمه این پیام ضمن قدردانی از تلاش‌های ارزشمند اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستاهای شهرستان آران و بیدگل که با همدلی و همبستگی در شناسایی و رفع مشکلات شهرها و روستاهای این شهرستان تلاش می‌‌کنند، اظهار امیدورای کرد در سال «جهش تولید با مشارکت مردم» با تلاش‌های جمعی، همکاری و همدلی گام‌های ارزشمندی را در راستای تحقق اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران برداریم.

 

مطالب مشابه
ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور آغاز شد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی وزارت کشور، ثبت نام از داوطلبان چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری لحظاتی قبل با دستور وزیر کشور و برای مدت ۵ روز آغاز شد. احمد وحیدی وزیر کشور، صبح چهارشنبه در تالار وزارت کشور و در جمع خبرنگاران حاضر شد و طی سخنانی آغاز فرآیند ثبت نام نامزدها را اعلام […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۳
با انتخاب معتمدین عضو هیأت اجرایی، فرآیند برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بخش کویرات آغاز شد.

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ نشست انتخاب و معرفی معتمدین هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور بخشدار کویرات، اعضای هیئت نظارت و شخصیت‌های فرهنگی، مذهبی، سیاسی و اجتماعی برگزار شد. در این نشست پس از رأی‌‌گیری؛ «امیرحسین نجفی»، «حسین بیغمی»، «مرتضی اسماعیل‌زاده»، «محمد کاشانی»، «حسین اعتمادی»، «محمدرضا غفوری»، […]

۱۰ خرداد ۱۴۰۳

دومین نشست اعضای هیأت اجرایی چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به ریاست علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی و با حضور اعضای هیئت نظارت و هیئت اجرایی انتخابات این شهرستان برگزار و در خصوص تعیین شعب اخذ رأی بحث و تبادل‌نظر شد.

۱۰ خرداد ۱۴۰۳
فرماندار شهرستان آران و بیدگل از فرآیند برگزاری امتحانات نهایی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۸خردادماه، علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل از حوزه‌های امتحانات نهایی دوره متوسطه دوم بازدید و از نزدیک در جریان فرایند برگزاری آزمون‌های نهایی قرار گرفت. در این بازدید که رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان نیز حضور داشت، مسئولان حوزه آزمونها […]

۹ خرداد ۱۴۰۳
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =