فرماندار آران و بیدگل: حمایت از آموزش و پرورش، وظیفه همگانی است

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل گفت: حمایت از آموزش و پرورش، وظیفه انسانی و دینی همگانی است، زیرا هر شهروند باید موفقیت خود را مدیون مدرسه و اولیا مدرسه بداند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی در گفت‌وگو با ایسنا در بهره‌برداری از طرح توسعه دبیرستان زینب کبری(س) نوش‌آباد، اظهار کرد: نیکوکاران هر منطقه، سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند و ارزش این سرمایه انسانی بالاتر و والاتر از منابع مالی است که آنها به دیگران هدیه می‌کنند و باید این گنجینه […]

آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی در گفت‌وگو با ایسنا در بهره‌برداری از طرح توسعه دبیرستان زینب کبری(س) نوش‌آباد، اظهار کرد: نیکوکاران هر منطقه، سرمایه‌های اجتماعی جامعه هستند و ارزش این سرمایه انسانی بالاتر و والاتر از منابع مالی است که آنها به دیگران هدیه می‌کنند و باید این گنجینه فاخر سرمایه‌های مردمی را به بزرگی و نیکی یاد کرد.

وی افزود: نقش نیکوکاران برای ساخت و توسعه فضاهای آموزشی تلاشی مقدس و ستودنی است که آثار آن برای نسل‌ها باقی می‌ماند.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل ادامه داد: معلمان و دانش‌آموزان دو رکن اساسی هستند که مسیر پیشرفت و توسعه کشورها را رقم می‌زنند و تامین زیرساخت‌های آموزشی و کلاس درس، ضرورت توسعه است که نیکوکاران در این مسیر همیشه حضور داشته‌اند.

رضایی تصریح کرد: حمایت از آموزش و پرورش، وظیفه انسانی و دینی همگانی است، زیرا هر شهروند باید موفقیت خود را مدیون مدرسه و اولیا مدرسه بداند.

وی تاکید کرد: این بنای آموزشی یک ارزش مضاعف دارد، زیرا که بانی آن یک جوان تحصیل‌کرده است که مسیر موفقیت و پیشرفت را طی کرده و حالا به زادگاه خود برگشته و به احترام مادر خود، این ساختمان را بنا کرده است تا هم ارزش علم و هم مقام مادر را به همه یادآوری کند که هر دو عمل مورد سفارش دین و قابل تحسین است.

وی با گرامیداشت دهه فجر گفت: دهه فجر، طلوع خورشید حق‌طلبی، ظلم‌ستیزی و عدالت‌خواهی مردم بزرگ ایران به رهبری معمار بزرگ انقلاب، امام خمینی‌(ره) است و هر سال تکرار می‌شود تا در قبال آنهایی که با جان و جهاد خود، نهال انقلاب را کاشتند، وظیفه خود را فراموش نکنیم.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، با حکم دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان، مهندس مهدی قنایی‌مقدم به سمت شهردار سفیدشهر منصوب شد. در این حکم آمده است: بنا به پیشنهاد شماره ۴۶۵/ ش/س مورخ ۲۱/۰۴/۱۴۰۱ شورای اسلامی شهر سفیدشهر و مستند به تبصره سه ماده ۸۰ قانون تشکیلات وظایف و انتخابات شوراهای […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :