پنج شنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
۱۹:۱۹:۳۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

همزمان با دهه فجر، ۷پروژه با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد

همزمان با دهه مبارک فجر بیش از 110 پروژه با اعتباری بالغ بر 1700 میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر ۷ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی  و بهداشتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد. علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دراین آیین گفت: مجموعه نیروگاه‌های تولید برق خورشیدی شامل نیروگاه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر ۷ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی  و بهداشتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دراین آیین گفت: مجموعه نیروگاه‌های تولید برق خورشیدی شامل نیروگاه ۲۰ کیلو وات ولی‌عصر(عج)، ۲۰کیلووات شهدای گمنام و ۵ کیلووات راژی با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای ریجن بخش کویرات در این روستا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: در بخش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل، اقامتگاه بوم گردی نجمه انصاری در زمینی با مساحت ۲۵۰ مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: در حوزه جهاد کشاورزی این شهرستان، یک گلخانه‌ با مساحت ۳۵۷۰ مترمربع و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اعطای تسهیلات دولت با هزینه‌ای بالغ  بر ۲۴ میلیارد ریال در شهر ابوزیدآباد افتتاح شد.

وی اضافه کرد: همچنین پروژه آبیاری کم‌فشار در ۱۱۰ هکتار از زمین در مزرعه‌ای در روستای حسین‌آباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با هزینه‌ای بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با اعطای تسهیلات دولت و آورده متقاضی در حوزه کشاورزی این شهرستان افتتاح و اجرا شد.

رضایی خاطرنشان کرد: آزادسازی، زیرسازی و آسفالت بلوار اصلی روستای کاغذی بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی این روستا و اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: در ادامه افتتاح پروژه‌های بخش کویرات این شهرستان، اورژانس جاده‌ای زنده‌یاد حاج عباس کریمشاهی با برآورد هزینه‌ای بالغ بر۲۰ میلیارد ریال با مشارکت خیّرسلامت حاج ابوالفضل کریمشاهی در روستای حسین‌آباد بخش کویرات کلنگ‌زنی شد.

همچنین پایگاه فوریت‌های پزشکی مجهز به آمبولانس، تجهیزات و نیروی انسانی لازم به طور موقت در این روستا راه‌اندازی شد که پس از ساخت اورژانس جاده‌ای زنده‌یاد حاج عباس کریمشاهی، تجهیزات پایگاه مذکور به اورژانس جاده‌ای منقل خواهد شد.

افتتاح پروژه

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =