همزمان با دهه فجر، ۷پروژه با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد

همزمان با دهه مبارک فجر بیش از 110 پروژه با اعتباری بالغ بر 1700 میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر ۷ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی  و بهداشتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد. علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دراین آیین گفت: مجموعه نیروگاه‌های تولید برق خورشیدی شامل نیروگاه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر ۷ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی  و بهداشتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دراین آیین گفت: مجموعه نیروگاه‌های تولید برق خورشیدی شامل نیروگاه ۲۰ کیلو وات ولی‌عصر(عج)، ۲۰کیلووات شهدای گمنام و ۵ کیلووات راژی با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای ریجن بخش کویرات در این روستا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: در بخش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل، اقامتگاه بوم گردی نجمه انصاری در زمینی با مساحت ۲۵۰ مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: در حوزه جهاد کشاورزی این شهرستان، یک گلخانه‌ با مساحت ۳۵۷۰ مترمربع و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اعطای تسهیلات دولت با هزینه‌ای بالغ  بر ۲۴ میلیارد ریال در شهر ابوزیدآباد افتتاح شد.

وی اضافه کرد: همچنین پروژه آبیاری کم‌فشار در ۱۱۰ هکتار از زمین در مزرعه‌ای در روستای حسین‌آباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با هزینه‌ای بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با اعطای تسهیلات دولت و آورده متقاضی در حوزه کشاورزی این شهرستان افتتاح و اجرا شد.

رضایی خاطرنشان کرد: آزادسازی، زیرسازی و آسفالت بلوار اصلی روستای کاغذی بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی این روستا و اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: در ادامه افتتاح پروژه‌های بخش کویرات این شهرستان، اورژانس جاده‌ای زنده‌یاد حاج عباس کریمشاهی با برآورد هزینه‌ای بالغ بر۲۰ میلیارد ریال با مشارکت خیّرسلامت حاج ابوالفضل کریمشاهی در روستای حسین‌آباد بخش کویرات کلنگ‌زنی شد.

همچنین پایگاه فوریت‌های پزشکی مجهز به آمبولانس، تجهیزات و نیروی انسانی لازم به طور موقت در این روستا راه‌اندازی شد که پس از ساخت اورژانس جاده‌ای زنده‌یاد حاج عباس کریمشاهی، تجهیزات پایگاه مذکور به اورژانس جاده‌ای منقل خواهد شد.

افتتاح پروژه

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :