شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۲:۰۶:۴۲
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

همزمان با دهه فجر، ۷پروژه با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد

همزمان با دهه مبارک فجر بیش از 110 پروژه با اعتباری بالغ بر 1700 میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر ۷ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی  و بهداشتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد. علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دراین آیین گفت: مجموعه نیروگاه‌های تولید برق خورشیدی شامل نیروگاه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر ۷ طرح عمرانی، خدماتی، کشاورزی  و بهداشتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۶۰ میلیارد ریال در بخش کویرات این شهرستان افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دراین آیین گفت: مجموعه نیروگاه‌های تولید برق خورشیدی شامل نیروگاه ۲۰ کیلو وات ولی‌عصر(عج)، ۲۰کیلووات شهدای گمنام و ۵ کیلووات راژی با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای ریجن بخش کویرات در این روستا افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: در بخش میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان آران و بیدگل، اقامتگاه بوم گردی نجمه انصاری در زمینی با مساحت ۲۵۰ مترمربع و هزینه‌ای بالغ بر ۵۴ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی افتتاح شد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل خاطرنشان کرد: در حوزه جهاد کشاورزی این شهرستان، یک گلخانه‌ با مساحت ۳۵۷۰ مترمربع و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی و اعطای تسهیلات دولت با هزینه‌ای بالغ  بر ۲۴ میلیارد ریال در شهر ابوزیدآباد افتتاح شد.

وی اضافه کرد: همچنین پروژه آبیاری کم‌فشار در ۱۱۰ هکتار از زمین در مزرعه‌ای در روستای حسین‌آباد بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با هزینه‌ای بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال با اعطای تسهیلات دولت و آورده متقاضی در حوزه کشاورزی این شهرستان افتتاح و اجرا شد.

رضایی خاطرنشان کرد: آزادسازی، زیرسازی و آسفالت بلوار اصلی روستای کاغذی بخش کویرات شهرستان آران و بیدگل با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال توسط دهیاری و شورای اسلامی این روستا و اداره بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

نماینده عالی دولت در شهرستان آران و بیدگل اظهار داشت: در ادامه افتتاح پروژه‌های بخش کویرات این شهرستان، اورژانس جاده‌ای زنده‌یاد حاج عباس کریمشاهی با برآورد هزینه‌ای بالغ بر۲۰ میلیارد ریال با مشارکت خیّرسلامت حاج ابوالفضل کریمشاهی در روستای حسین‌آباد بخش کویرات کلنگ‌زنی شد.

همچنین پایگاه فوریت‌های پزشکی مجهز به آمبولانس، تجهیزات و نیروی انسانی لازم به طور موقت در این روستا راه‌اندازی شد که پس از ساخت اورژانس جاده‌ای زنده‌یاد حاج عباس کریمشاهی، تجهیزات پایگاه مذکور به اورژانس جاده‌ای منقل خواهد شد.

افتتاح پروژه

مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 9 =