با حضور معاون استاندار اصفهان و فرماندار آران و بیدگل ۷ پروژه با هزینه‌ای بالغ بر۱۱۰۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد

همزمان با دهه مبارک فجر بیش از ۱۱۰ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۷۰۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر۷ طرح عمرانی، گردشگری، آموزشی و صنعتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۱۰۰ میلیارد ریال با حضور دکتر نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با دهه مبارک فجر۷ طرح عمرانی، گردشگری، آموزشی و صنعتی با هزینه‌ای بالغ بر۱۱۰۰ میلیارد ریال با حضور دکتر نقش معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان، سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در این آیین گفت: در حوزه گردشگری این شهرستان فاز اول هتل و سفره خانه سنتی صحرا با هزینه‌ای بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال  و در زمینی به مساحت ۲۰۰۰ مترمربع توسط بخش خصوصی در آران و بیدگل به بهره‌برداری رسید.

وی ادامه داد: مدرسه ۶ کلاسه خیرّساز شهید حلاجی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال و سالن ورزشی ابوالشهید زنده‌یاد معینی‌نژاد با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال با مشارکت دولت و خیّر در شهر آران و بیدگل افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل  عنوان کرد: ساختمان اداری اداره پزشکی قانونی این شهرستان نیز با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال افتتاح و راه‌اندازی شد.

وی اضافه کرد: در ادامه سفر معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان به شهرستان آران و بیدگل، شرکت برق صنعتی مبتکر با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی در شهرک صنعتی انصار شهر نوش‌آباد افتتاح شد.

رضایی ادامه داد: کلنگ محور ارتباطی شهرک صنعتی انصار شهر نوش‌آباد به شهرک صنعتی هلال و سلیمان صباحی آران و بیدگل با برآورد هزینه‌ای بالغ بر ۱۹۰ میلیارد ریال به زمین زده شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان آران و بیدگل گفت: در ادامه افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های این شهرستان، کلنگ فاز دوم آبرسانی شهرک صنعتی انصار شهر نوش‌آباد با برآورد هزینه‌ای بالغ بر ۵۰ میلیارد به زمین زده شد.

افتتاح پروژه

 

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :