سرپرست فرمانداری: چند طرح گردشگری با هزینه‌ای بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌‌زنی شد

ساخت چهارمین مجتمع گردشگری کویر مرنجاب با سرمایه گذاری بخش خصوصی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با میلاد با سعادت امام علی(ع) با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان، چند طرح گردشگری با هزینه‌ای بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با میلاد با سعادت امام علی(ع) با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اصفهان و جمعی از مسئولان، چند طرح گردشگری با هزینه‌ای بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در شهرستان آران و بیدگل افتتاح و کلنگ‌زنی شد.

علی‌اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل گفت: در این آیین عملیات اجرایی چهارمین مجتمع گردشگری واقع در کویر مرنجاب در زمینی به مساحت ۵ هزار مترمربع با زیربنای ۸۵۰ مترمربع  با حجم سرمایه‌گذاری ۲۵ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی آغاز شد.

وی اظهار داشت: اقامتگاه بوم‌گردی مهربانو  به عنوان دهمین اقامتگاه بوم‌گردی شهرستان آران و بیدگل با سرمایه گذاری ۱۵ میلیارد ریالی بخش خصوصی با ایجاد ظرفیت اسکان ۲۵ نفر افتتاح شد.

رضایی عنوان کرد: همچنین اقامتگاه سنتی هزاردستان به عنوان دومین اقامتگاه سنتی شهرستان آران و بیدگل با زیربنای ۱۴۰۰ مترمربع  و حجم سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد ریالی بخش خصوصی تملک، مرمت و بازسازی شده است که با مرمت این اقامتگاه ظرفیت پذیرش برای ۱۵۰ مسافر ایجاد شده است.

گفتنی است علیرضا ایزدی مدیرکل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی استان اصفهان و علی‌اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در ادامه این آیین از خانه تاریخی اسماعیلی، محوطه تاریخی ویگل و پروژه گردشگری و در حال ساخت ارغوان در آران و بیدگل بازدید کردند.

افتتاح پروژه گردشگری

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :