سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۲
۱۶:۵۹:۴۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

تخطی و کوتاهی دستگاه‌های اجرایی از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پذیرفتنی نیست/ تاکنون در شهرستان آران و بیدگل ۷۹٫۱ درصد نوبت اول، ۷۰٫۵ درصد نوبت دوم و ۱۹٫۵ درصد نوبت سوم واکسن کرونا دریافت کرده‌اند

عبور از پیک ششم کرونا نیازمند همکاری و مشارکت همه اقشار شهرستان آران و بیدگل است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا که با حضور دکتر حیدری، معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سایر اعضا و […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری اصفهان، جان‌نثاری معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان در ستاد استانی مدیریت مقابله و پیشگیری از بیماری کرونا که با حضور دکتر حیدری، معاون بهداشتی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و سایر اعضا و مدعوین با رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی در استانداری اصفهان برگزار شد، گفت: تخطی و کوتاهی دستگاه‌های اجرایی از رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی پذیرفتنی نیست.

جان‌نثاری در این نشست ضمن تاکید بر رویکرد کشور مبنی بر مخالفت با تعطیلی‌ عمومی خاطرنشان کرد: باید واکسیناسیون مرحله سوم با تلاش بیشتر و جدیت کامل دنبال شود.

وی اظهار داشت: همه مردم باید واکسن دوز سوم را تزریق کنند مگر اینکه در شرایط فعلی دارای عذر موجهی باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان با تاکید بر اینکه باید اطلاعات واکسیناسیون مردم با آمار دقیق و مشخص از سوی دانشگاه علوم پزشکی اعلام شود افزود: برنامه‌ریزی‌ها در دستگاه‌ها و نهادها به گونه‌ای باشد که با رعایت شیوه‌‌نامه‌های بهداشتی، فعالیت‌های روزمره مردم استمرار یابد و دچار اخلال نگردد.

وی تصریح کرد: مسئولان ذی‌ربط می‌بایست در یک اهتمام سازنده، ویژه برنامه‌هایی در رسانه‌ها بر اطلاع‌رسانی و آموزش رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی بدون کرونا هراسی صورت گیرد.

جان نثاری در خاتمه بیان کرد: شورای سیاستگذاری ائمه جمعه و جماعات نیز در این زمینه باید مردم را نسبت به تزریق واکسن و رعایت دستورالعمل های بهداشتی تشویق و ترغیب کنند.

کرونا استان

عبور از پیک ششم کرونا نیازمند همکاری و مشارکت همه اقشار شهرستان آران و بیدگل است

علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل نیز در حاشیه این نشست  که به صورت ویدئوکنفرانسی برگزار شد، به تاثیرات گسترده واکسیناسیون در کاهش بستری و فوت به دلیل بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: واکسیناسیون راهکار اصلی ایجاد ایمنی جمعی در برابر ویروس کروناست و تکمیل روند واکسیناسیون در شهرستان آران و بیدگل باید با جدیت پیگیری شود.

وی با تاکید بر لزوم تسریع واکسیناسیون و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی اعلام کرد: تاکنون در شهرستان آران و بیدگل ۷۹٫۱ درصد نوبت اول، ۷۰٫۵ درصد نوبت دوم و ۱۹٫۵ درصد نوبت سوم واکسن کرونا دریافت کرده‌اند.

رضایی با تاکید بر اینکه همه مردم باید در رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی اهتمام جدی داشته باشند گفت: عبور از پیک ششم کرونا نیازمند همکاری و مشارکت همه اقشار شهرستان آران و بیدگل است.

گفتنی است شهرستان آران و بیدگل در حال حاضر در وضعیت نارنجی رنگ‌بندی کرونا قرار دارد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + یازده =