چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
۱۸:۳۶:۰۶
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بخشدار مرکزی شهرستان آران و بیدگل تکریم و معارفه شد

از یک دهه خدمات مسعود مقدم تقدیر و مرتضی باقری به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی شهرستان آران وبیدگل؛ علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان آران و بیدگل گفت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی طعمه و فرصت چپاول و زراندوزی نیست؛ بلکه یک فرصت خدمت به مردم است. وی افزود: این تغییرات مدیریتی مقتضای ذات مسئولیت است و […]

به گزارش روابط عمومی شهرستان آران وبیدگل؛ علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری این شهرستان در آیین تکریم و معارفه بخشدار مرکزی شهرستان آران و بیدگل گفت: مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی طعمه و فرصت چپاول و زراندوزی نیست؛ بلکه یک فرصت خدمت به مردم است.

وی افزود: این تغییرات مدیریتی مقتضای ذات مسئولیت است و دلیل برتری و یا ضعف و قوت یکی بر دیگری نیست.

علی اکبر رضایی در این آیین گفت: امروز تکریم و تقدیر از یک دهه خدمات ارزشمند مسعود مقدم بخشدار پیشین شهرستان آران و بیدگل است که خود از ایثارگران و جانبازان دفاع مقدس است و معارفه فرد دیگری از سابقون وزارت کشور می باشد که وی سابقه بخشداری کویرات را در کارنامه خود دارد و از جامعه ایثارگران است.

وی خاطر نشان کرد: سیاست دولت، سیاست مبارزه با فساد است و بخشدار مرکزی شهرستان آران و بیدگل باید ضمن توجه به این موضوع، با مردم و در کنار مردم باشد و خود را وقف خدمت به مردم کند.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل تأکید کرد: بخشدار مرکزی این شهرستان باید ضمن توجه به معیشت مردم، مدیریت جهادی را سرلوحه کار خود قرار دهد.

وی ضمن تأکید بر توجه به اشتغال روستائیان گفت: بخشدار مرکزی نباید وامدار کسی باشد و با مردم و از دل مردم و برای مردم باشد.

رضایی تصریح کرد: بخشدار مرکزی باید تعامل مطلوب با شهرداران، دهیاران و اعضای شورای اسلامی این بخش که نمایندگان مردم هستند، داشته باشد.

وی از بخشدار مرکزی خواست نسبت به ساخت و سازهای غیرمجاز در بخش، توجه جدی داشته باشد و قانون برای همه به صورت عادلانه اعمال شود.

گفتنی است در این آیین از یک دهه خدمات مسعود مقدم تقدیر و مرتضی باقری به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان آران و بیدگل معرفی و منصوب شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، همزمان با دهه مبارک فجر با حضور دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، امام جمعه آران و بیدگل و جمعی از رؤسای ادارات شهرستان نمایشگاه کتاب با تخفیف۵۰ درصدی توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آران و بیدگل  و با همکاری اداره آموزش […]

۱۲ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط‌ عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ با پیگیری استاندار محترم اصفهان و فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ پیرو مصوبات سفر رئیس محترم جمهور به استان اصفهان؛ احداث باند دوم فخره به کاشان با اعتباری بالغ بر ۱۲۰میلیارد ریال توسط اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان اعلام مناقصه عمومی شد. پیمانکاران دارای […]

۱۲ بهمن ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ گلبانگ انقلاب با حضور دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل، امام جمعه و جمعی از مسئولان و خادمیاران آستان قدس رضوی در آموزشگاه شبان این شهرستان نواخته شد.

۱۲ بهمن ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل: با لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب پویش پرچم افتخار به نام شهید اقتدار در شهرستان آران و بیدگل برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار در جلسه‌ای که با حضور بخشداران، شهرداران، دهیاران، جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی این شهرستان، در شامگاه سه‌شنبه ۱۱ بهمن‌ماه برگزار شد، اظهار داشت: تزریق ناامیدی در بین مردم و جوانان جزو اهداف مهم دشمن در برهه کنونی است و اگر […]

۱۲ بهمن ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.