اولویت مدیران؛ خدمتگزاری صادقانه به مردم و توسعه متوازن باشد

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در جمع نمازگزاران آیین عبادی سیاسی نماز جمعه شهرابوزیدآباد حضور یافت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهر ابوزیدآباد گفت: مدیران در این دوران خدمت جهادی و شبانه روزی با هدف خدمتگزاری به مردم داشته باشند. وی با بیان اینکه حل مشکلات بخش کویرات جزو اولویت‌های […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در سخنرانی قبل از خطبه های نماز جمعه شهر ابوزیدآباد گفت: مدیران در این دوران خدمت جهادی و شبانه روزی با هدف خدمتگزاری به مردم داشته باشند.

وی با بیان اینکه حل مشکلات بخش کویرات جزو اولویت‌های شهرستان است تصریح کرد: همه ما خدمتگزار مردم هستیم که باید با برنامه ریزی در جهت رفع مشکلات و اقناع مردم در این فرصت خدمت جهادی فعالیت کنیم .

رضایی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی خدمتگزاری صادقانه به مردم و توسعه متوازن را ملاک فعالیت‌های خود قرار دهند.

وی با اشاره به ضرورت حذف ارز ترجیحی اظهار داشت: ضرورت حذف  ارز ترجیحی به منظور از بین بردن بستر رانت و فساد در اقتصاد کشور است.

علی اکبر رضایی ضمن تشکر از خدمات بسیج سازندگی ، ناحیه مقاومت بسیج، جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و شرکت تعاونی دامداران شهرستان آران و بیدگل درخصوص اجرای طرح سرشماری دام سبک و سنگین به مشکلات دامداران و تامین نهاده های دامی اشاره کرد و گفت: دستیابی به آمارواقعی دام‌های شهرستان، سرعت و دقت در امور بیمه دام، شناسنامه‌دار شدن دام‌ها و دامداری‌ها، سرانه مصرف دام‌ها و توزیع عادلانه نهاده‌های دامی از جمله اهداف طرح سرشماری دام در شهرستان آران و بیدگل است.

در پایان آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه طی نشستی که حضور سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دادستان شهرستان، امام جمعه ابوزیدآباد،فرمانده ناحیه مقاومت بسیج و بخشدار کویرات انجام شد مسائل و مشکلات این شهر در بخش های مختلف مورد بررسی قرار گرفت.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :