جمعه ۱۱ اسفند ۱۴۰۲
۰۵:۲۴:۲۴
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان پاسداران واقعی نظام انقلاب اسلامی هستند

علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با 22 اسفند روز بزرگداشت شهداء، در جمع اعضای مجمع پاسداران شاهد متشکل از پدران گرانقدر شهدای والامقام حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهداء، با حضور در جمع اعضای مجمع پاسداران شاهد متشکل از پدران گرانقدر شهدای والامقام گفت: خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان پاسداران واقعی نظام انقلاب اسلامی هستند.   وی افزود: صاحبان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل همزمان با ۲۲ اسفند روز بزرگداشت شهداء، با حضور در جمع اعضای مجمع پاسداران شاهد متشکل از پدران گرانقدر شهدای والامقام گفت: خانواده معظم شهداء، ایثارگران و جانبازان پاسداران واقعی نظام انقلاب اسلامی هستند.

 

وی افزود: صاحبان واقعی نظام پدران و مادران شهدایی هستند که فرزندان برومند خود را برای حفظ نظام و دین خدا اهدا کردند.

رضایی گفت: در دوران هشت سال دفاع مقدس بسیار اتفاق افتاد پدرانی که درکنار فرزندان عزیزشان و فرزندانی که درکنار پدران بزرگوارشان برای لبیک به ندای نائب امام زمان عج جان خود را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کردند و عاشقانه و محکم و استوار پای نظام و رهبری ایستادند.

وی با اشاره به ابعاد حادثه عاشورا، درس‌ها و عبرت‌های این نهضت افزود: عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی، عزّت، پاسداری از اسلام و ارزش‌های اسلامی، شهادت در راه خدا، امر به معروف و نهی از منکر از جمله درس‌های مهم در عرصه رفتار سیاسی رویداد عاشورا است.

وی ادامه داد: جایگاه حضرت علی اکبر علیه السلام آن قدر والا بود که بعد از شهادت ایشان، امام حسینعلیه السلام همواره قاتلان ایشان را نفرین کردند و آن قدر فرزند رشید اباعبدالله برای ایشان عزیز بود که بعد از شهادت حضرت علی اکبرعلیه السلام ، زندگی دنیا را بی معنا ‌دانستند.

وی افزود: این انقلاب ثمره مقاومت ها، حاصل دردها و رنج‌هایی است که با دستاورد خون شهداء و فداکاری خانواده شهداء و بخصوص پدران و مادران شهدا حاصل شده است.

سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل ضمن اشاره به عملکرد نظام جمهوری اسلامی ایران در دنیا اظهارکرد: رابطه جمهوری اسلامی با آمریکا و استکبار جهانی رابطه ارباب و نوکری بود که فرزندان شما موازنه ارباب و نوکری را بین ایران و استکبار جهانی به موازنه دو قدرت تبدیل کردند.

وی گفت: اگر چه فقدان فرزندان شما داغی سنگین است، اما این شهیدان سرمایه و پشتوانه انقلاب اسلامی هستند و عزّت و قدرت و عظمت جمهوری اسلامی به پشتوانه خون همین شهیدان است.

وی افزود: هرچه انقلاب به جلو می رود مکر و حیله و برنامه ریزی برای نابودی این انقلاب پیچیده تر و سخت می شود و البته مردم آگاه‌تر و بصیر تر می شوند.

وی تصریح کرد: فلسفه وجودی ما ایستادگی در مقابل زور است که این نشأت گرفته از فرهنگ عاشوراست.

وی در پایان افزود:هر مسئولی که حرکتش الهی باشد رستگار می شود و شرط رستگاری در حال حاضر حرکت در مسیر ولایت و تبعیت محض از ولایت مطلقه فقیه است.

 

مطالب مشابه
فرماندار و رییس هیات اجرایی انتخابات شهرستان آران و بیدگل گفت: یک هزار و 176 نفر در این شهرستان مسوولیت اجرا و نظارت بر انتخابات ۱۱ اسفند امسال را بر عهده دارند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی گفت: تعداد ۸۳ شعبه اخذ رأی برای برگزاری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری در این شهرستان تعیین شده که نسبت به دوره قبل انتخابات مجلس، ۱۳ شعبه اخذ رأی افزایش یافته است. رئیس کارگروه اجرای انتخابات شهرستان […]

۷ اسفند ۱۴۰۲
نخستین مجلس دانش آموزی آران و بیدگل با حضور ۱۲۰ دانش آموز منتخب مدارس شهرستان شروع به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ فرماندار شهرستان آران و بیدگل گفت: این مجلس دانش‌آموزی برای اولین‌بار با هدف پیگیری مطالبات دانش‌آموزان شهرستان در حوزه‌های مختلف تشکیل شده است. علی‌اکبر رضایی افزود: اعضای این مجلس که با انتخابات مدارس انتخاب شده‌اند از بین خود ۷ نفر […]

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ با حضور رئیس و اعضای هیات بازرسی انتخابات، جلسه آموزشی بازرسان و سربازرسان برگزار شد. آموزش استفاده از اپلیکیشن بازرسی انتخابات در روز اخذ رأی و آشنایی با شرح وظایف مربوطه از جمله موارد مطرح در این نشست بود.

۷ اسفند ۱۴۰۲

به گزارش کمیته اطلاع‌رسانی انتخابات شهرستان آران و بیدگل؛ چهاردهمین جلسه هیئت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار و رئیس هیئت اجرایی شهرستان، اعضای هیئت نظارت و اعضای هیئت اجرایی انتخابات در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. در این جلسه قوانین و دستورالعمل […]

۴ اسفند ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =