سرپرست فرمانداری آران و بیدگل طی پیامی روز ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام و روز جوان را تبریک گفت

فضیلت جویی، حق طلبی، عشق به عبادت، تسلیم بودن در برابر حق، شجاعت و جوانمردی از ویژگی‌های ارزشمند جوانی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با صدور پیامی ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام که از بهترین و نیکوترین جوان‌ها و از نسل پاک رسول خدا صلّی‌ الله علیه و آله و سلّم ، شبیه‌ترین مردم به پیامبر اکرم و نماد جوان سلحشور شیعه است را تبریک […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با صدور پیامی ولادت حضرت علی اکبر علیه السلام که از بهترین و نیکوترین جوان‌ها و از نسل پاک رسول خدا صلّی‌ الله علیه و آله و سلّم ، شبیه‌ترین مردم به پیامبر اکرم و نماد جوان سلحشور شیعه است را تبریک گفت.

علی اکبر رضایی با بیان اینکه اولین کسی که از خاندان رسول خدا صلّی‌ الله علیه و آله و سلّم به میدان جهاد رفت حضرت علی اکبرعلیه السلام بود افزود: آن حضرت مصداق پاکی و خلوص است و از این طریق مورد لطف خداوند قرار گرفت و در صراط مستقیم گام برداشت و تا پایان جان در راه آرمان‌های والای انسانی معنوی ایستاد.

وی بیان داشت: فضیلت جویی، حق طلبی، عشق به عبادت، تسلیم بودن در برابر حق، شجاعت و جوانمردی از ویژگی‌های ارزشمند جوانی است.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل گفت : قطعا جوانان آگاه، خلاق، متفکر و ارزشمند ایران اسلامی به عنوان بزرگترین سرمایه کشور که با اتکا به محور ولایت فقیه و زعامت امام خمینیرحمه الله علیه در جبهه انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس پیروز و سربلند بوده اند و امروز نیز در تمامی عرصه‌ها دراوج عزّت و پیمودن قله‌های تعالی قرار دارند.

وی ولادت حضرت علی اکبرعلیه السلام، روز و هفته جوان را به تمامی جوانان و شیعیان جهان به ویژه جوانان شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و اظهار امیدواری کرد تا با همّت و درایت جوانان توانمند بتوانیم در مسیر توسعه و رشد اقتصادی گام برداریم و آینده این سرزمین را در سایه الطاف الهی و بر پایه برنامه ریزی و تفکر هوشمندانه و آگاهانه بسازیم.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :