پرچم انقلاب اسلامی ایران با هدف بلند دستیابی به پیشرفت معنوی و مادّی توسط جوانان انقلابی به اهتزاز درآمد

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در مراسم جشن میلاد حضرت علی اکبرعلیه اسلام در مرکز هیئت علی اکبری سفید شهر حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در مراسم جشنی که به مناسبت میلاد حضرت علی اکبرعلیه اسلام در مرکز هیئت علی اکبری سفید شهر برگزار شد گفت:جوانان عزیز ما امروز با الگوگیری از خصلت‌های شایسته حضرت علی اکبرعلیه السلام ، توجه به معنویات و با […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری آران و بیدگل در مراسم جشنی که به مناسبت میلاد حضرت علی اکبرعلیه اسلام در مرکز هیئت علی اکبری سفید شهر برگزار شد گفت:جوانان عزیز ما امروز با الگوگیری از خصلت‌های شایسته حضرت علی اکبرعلیه السلام ، توجه به معنویات و با دوری از گناه می توانند برای حمایت از دین و زمینه‌سازی ظهور حضرت مهدیعج الله تعالی فرجه الشریف تلاش مضاعف نمایند.

وی افزود: تمام میدان‌هایی که جامعه‌ با توفیق نظام اسلامی و انقلاب سپری‌کرده به‌ خاطر حضور جدی جوانان بوده است.

سرپرست فرمانداری آران و بیدگل با بیان اینکه جهاد تبیین یکی از عرصه‌های مهم مبارزه‌ دائمی جریان حق و باطل است اظهار داشت: انقلاب اسلامی و حرکت بزرگ ملّت ایران برای رسیدن به آرمان‌های بلند انقلاب هم مصون از اتفاقات بزرگی مثل ترورها، جنگ تحمیلی و انواع تحریم‌ها نبوده است.

رضایی با اشاره برجایگاه ویژه‌ی جوانان در همه انقلاب ها و نهضت ها گفت: درون مایه‌ و شاکله‌ی اصلی حرکت‌ انقلاب نبوی و انقلاب اسلامی بر پایه‌ی حرکت‌ جوانان گذاشته شد.

وی افزود: بیانیه‌ «گام دوم» رهبرمعظم انقلاب نشان‌ دهنده‌ی باور، امید و اعتماد ایشان به جوانان برای حرکت‌های آینده‌ی جامعه‌ است.

وی بیان داشت: پرچم انقلاب اسلامی ایران با هدف بلند دستیابی به پیشرفت معنوی و مادّی توسط جوانان انقلابی به اهتزاز درآمد.

این مراسم با حضور مردم و جوانان سفیدشهربخش مرکزی، یازدهم شعبان هر سال با الگوگیری از علی اکبر امام حسین علیه السلام جشن میلاد حضرت علی اکبر علیه السلام را برگزار کرده و میزبان مردم روستاها و شهرهای اطراف هستند.

 

 

 

 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :