چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۲
۱۳:۴۴:۴۷
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

تلاش دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها باید معطوف به آبادانی و محرومیت زدایی باشد

نشست سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستاهای بخش کویرات برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نشستی با بخشدار، دهیاران،اعضای شورای اسلامی روستا، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابوزیدآباد گفت: دهیاران و اعضای شورای اسلامی با شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل‌‌های موجود در بخش به توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار، افزایش […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل در نشستی با بخشدار، دهیاران،اعضای شورای اسلامی روستا، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر ابوزیدآباد گفت: دهیاران و اعضای شورای اسلامی با شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل‌‌های موجود در بخش به توسعه اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار، افزایش درآمد روستاییان و رونق تولید و تبدیل آن به فرصت درجهت آبادانی در روستاها تلاش کنند.

وی با اشاره به اهداف مهم اقتصاد مقاومتی گفت: اشتغال پایدار با ایجاد درآمد به ارتقاء و بهبود ابعاد اجتماعی و فرهنگی زندگی روستاییان کمک می­‌کند.

رضایی افزود: تلاش دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها باید معطوف به آبادانی و محرومیت زدایی باشد.

وی در این نشست ضمن تقدیر از تلاش بخشدار،دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاهای بخش کویرات گفت: دهیاران و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید با روحیه بسیجی و کار جهادی آبادانی و توسعه روستاها را با در نظر گرفتن مطالبات مردم رقم بزنند.

گفتنی است، در ادامه این نشست دهیاران و اعضای شورای اسلامی روستاها مسائل و مشکلات موجود در زمینه‌های مختلف عمرانی،آموزشی، فرهنگی و آب و کشاورزی را مطرح کردند.

شایان ذکر است در حاشیه این نشست سرپرست فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، از امور آب و فاضلاب شهر ابوزیدآباد و طرح هادی روستای علی آباد بخش کویرات بازدید و از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات این روستاها قرار گرفت.


 

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه مشترک ستاد هماهنگی خدمات سفر و کارگروه میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرماندار و با حضور اعضای ستاد صبح امروز ۱۲مهرماه در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد. تمهیدات و برنامه‌ریزی میزبانی شهرستان همزمان با آغاز فصل […]

۱۲ مهر ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز سه‌شنبه ۱۱مهرماه، ملاقات مردمی فرماندار با شهروندان برگزار شد. این ملاقات‌ها در راستای تکریم ارباب رجوع از ساعت ۹ صبح الی ۱۳ در محل اتاق فرماندار برگزار و ۵۰ نفر از مردم این شهرستان در دیدار چهره به چهره با علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان […]

۱۱ مهر ۱۴۰۲
مسئولان شهرستان آران و بیدگل به همراه جمعی از دانش‌آموزان با خانواده شهدا دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار و جمعی از مسئولان شهرستان به همراه جمعی از دانش‌آموزان با حضور در منزل شهیدان والامقام ابراهیم دادگر، سید علیرضا بنی‌طباء، سیداصغر مصطفوی و شهیدان محمدرضا و احمد جندقیان، از نزدیک با خانواده این شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎. […]

۱۰ مهر ۱۴۰۲

همزمان با چهل و سومین سالگرد گرامیداشت هفته دفاع مقدس، فرماندار، مسئولان و جمعی از دانش‌آموزان شهرستان با خانواده شهدای والامقام دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کرد‎ند.

۱۰ مهر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو + نوزده =