جشن ستارگان با حضور مسئولین شهرستان در آران و بیدگل برگزار شد

در آیین جشن ستارگان آران و بیدگل، از 113 دانش‌آموز که دردانشگاه‌های دولتی و فرهنگیان پذیرفته شده بودند تقدیر شد.

به گزارش فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، جشن ستارگان با هدف تجلیل از رتبه‌های برتر دانش‌آموزان آران و بیدگل درکنکور سرای، مسابقات وجشنواره ملی و بین المللی با حضور علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری و مسئولان شهرستان آران و بیدگل در کانون شهید عربیان برگزار شد. وی در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره […]

به گزارش فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، جشن ستارگان با هدف تجلیل از رتبه‌های برتر دانش‌آموزان آران و بیدگل درکنکور سرای، مسابقات وجشنواره ملی و بین المللی با حضور علی اکبر رضایی سرپرست فرمانداری و مسئولان شهرستان آران و بیدگل در کانون شهید عربیان برگزار شد.

وی در این آیین ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانش آموز و فرهنگی گفت:در تاریخ ملت ما بزرگ‌مردانی صحنه هایی را از رشادت و دلیرمردی خلق کردند که برای همیشه در اذهان باقی می ماند.

وی زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهداء را یک تکلیف اجتماعی دانست و افزود: همه ما باید از این الگوهای رشادت و دلیر مردی به نیکی یاد کنیم و مطابق با فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی یاد و خاطره آن ها را زنده نگه داریم.

وی در این آیین گفت:تکریم نخبگان و افتخارآفرینان، موجب امیدواری و تلاش بیشتر دانش‌آموزان خواهد شد.

رضایی ضمن اشاره به کسب رتبه‌های برتر دانش آموزان در سال جاری افزود: استعداد و پشتکار دانش آموزان درسایه تلاش و دلسوزی نیروی انسانی توانمند در مجموعه آموزش و پرورش می باشد.

وی توکل به خدا را یکی از مهم‌ترین عوامل موفقیت و ایجاد انگیزه و اعتماد به نفس در دانش‌آموزان دانست وگفت: لازمه هر موفقیت، تلاش و پشتکار و اعتماد به نفس می باشد و بایستی برای موفقیت دانش‌آموزان بسترهای مناسب موفقیت توسط خانواده و مدرسه ایجاد گردد.

وی افزود: شهرستان آران و بیدگل به سبب وجود دانش آموزان مستعد و معلمین دلسوز توانمند همواره یکی از شهرستانهای مطرح استان بوده هست.

گفتنی است در این مراسم از ۱۱۳ دانش‌آموز داری رتبه برتر کنکور سراسری و برگزیدگان مسابقات ملی و بین المللی تقدیر شد.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :