دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
۱۸:۲۶:۵۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بهره‌برداری دومین زمینِ چمن مصنوعی خیرساز نوش‌آباد

با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل دومین زمین چمن مصنوعی شهر نوش‌آباد بخش مرکزی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایسنا، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز نوش آباد اظهار کرد:ورزش می‌تواند با ایجاد شور و نشاط به تحقق شهر سالم و توسعه پایدار کمک کند و امیدوارم بتوانیم با توسعه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایسنا، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز نوش آباد اظهار کرد:ورزش می‌تواند با ایجاد شور و نشاط به تحقق شهر سالم و توسعه پایدار کمک کند و امیدوارم بتوانیم با توسعه ورزش،گام‌های مهمی در زمینه ایجاد شور و نشاط اجتماعی جامعه برداریم.

وی افزود:یکی از اصول داشتن شهر سالم، تاکید بر مشارکت نهادهای مردمی و تشویق شهروندان به مشارکت در فرآیند برنامه‌ریزی شهری است و باید زیرساخت‌ فضاهای ورزشی و تفریحی را توسعه بدهیم، زیرا جوانان نیازمند محیطی پرنشاط و سازنده هستند تا از آسیب‌های اجتماعی در امان باشند.

به گزارش ایسنا، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل، تصریح کرد:نوش‌آباد همیشه تاریخ، مهد مردمانی نیکوکار و ایثارگر بوده و است و با وجود جایگاه ویژه‌ای که در تاریخ و تمدن کشور ایران دارد، اما مردمانی بزرگتر با شرافت و اصیل‌تر دارد.

رضایی تاکید کرد:اگر ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی ارزشی بالاتر از مکان‌های عبادی نداشته باشد، ارزشی هم سطح آن دارد و از همه شهروندان نیکوکار دعوت می‌کنم در این مسیر بیش از پیش مشارکت کنند.

وی با تقدیر از بانیان این فضای ورزشی گفت:کار بزرگی است که افرادی حاضر شوند که از سرمایه و حتی زندگی خود برای رفاه دیگران هزینه کنند که در نوش آباد اینگونه رفتار و عمل عجیب نیست، همانطور که در صحنه‌های پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی پیشگام بودند.

شایان ذکر است زمین چمن مصنوعی سرباز نوش آباد با هزینه ۱۵ میلیارد ریال اعتبار به مساحت چهار هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در نشست دوره‌ای مدیران تبلیغات اسلامی شهرستان‌های استان اصفهان که با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی این استان در منطقه گردشگری اسفرجان شهرستان شهرضا برگزار شد، اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آران و بیدگل به عنوان اداره برتر در ارزیابی عملکرد ادارات تبلیغات اسلامی استان اصفهان در سال […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ مراسم سی و چهارمین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه و فرماندار آران و بیدگل، مسئولان، روحانیون و اقشار مختلف مردم با سخنرانی نماینده محترم ولی‌فقیه در منطقه و امام جمعه کاشان در مصلای نماز جمعه آران و بیدگل برگزار شد.

۱۴ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با تسلیت فرار رسیدن سی‌وچهارمین سالروز ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه) و گرامیداشت شصتمین سالروز قیام خونین ۱۵خرداد۱۳۴۲ پیامی صادر کرد. وی در این پیام آورده است: چهاردهم خردادماه، سالگرد عروج ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی […]

۱۴ خرداد ۱۴۰۲
براساس مصوبه هیأت وزیران، ساعت کاری ادارات از ۱۵ خردادماه تغییر خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ بنا بر تصویب نامه هیأت وزیران، به منظور مدیریت بهینه مصرف انرژی، ساعات آغاز به کار و خاتمه تمامی دستگاه‌های اجرایی (موضوع ماده (۵) قانون مدیریت خدمات کشوری) و بانک‌ها، شهرداری‌ها و سایر نهادهای عمومی از پانزدهم خرداد ماه تا پانزدهم شهریور ماه، از ساعت ۶:۰۰ […]

۱۳ خرداد ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 16 =