بهره‌برداری دومین زمینِ چمن مصنوعی خیرساز نوش‌آباد

با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل دومین زمین چمن مصنوعی شهر نوش‌آباد بخش مرکزی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایسنا، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز نوش آباد اظهار کرد:ورزش می‌تواند با ایجاد شور و نشاط به تحقق شهر سالم و توسعه پایدار کمک کند و امیدوارم بتوانیم با توسعه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایسنا، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز نوش آباد اظهار کرد:ورزش می‌تواند با ایجاد شور و نشاط به تحقق شهر سالم و توسعه پایدار کمک کند و امیدوارم بتوانیم با توسعه ورزش،گام‌های مهمی در زمینه ایجاد شور و نشاط اجتماعی جامعه برداریم.

وی افزود:یکی از اصول داشتن شهر سالم، تاکید بر مشارکت نهادهای مردمی و تشویق شهروندان به مشارکت در فرآیند برنامه‌ریزی شهری است و باید زیرساخت‌ فضاهای ورزشی و تفریحی را توسعه بدهیم، زیرا جوانان نیازمند محیطی پرنشاط و سازنده هستند تا از آسیب‌های اجتماعی در امان باشند.

به گزارش ایسنا، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل، تصریح کرد:نوش‌آباد همیشه تاریخ، مهد مردمانی نیکوکار و ایثارگر بوده و است و با وجود جایگاه ویژه‌ای که در تاریخ و تمدن کشور ایران دارد، اما مردمانی بزرگتر با شرافت و اصیل‌تر دارد.

رضایی تاکید کرد:اگر ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی ارزشی بالاتر از مکان‌های عبادی نداشته باشد، ارزشی هم سطح آن دارد و از همه شهروندان نیکوکار دعوت می‌کنم در این مسیر بیش از پیش مشارکت کنند.

وی با تقدیر از بانیان این فضای ورزشی گفت:کار بزرگی است که افرادی حاضر شوند که از سرمایه و حتی زندگی خود برای رفاه دیگران هزینه کنند که در نوش آباد اینگونه رفتار و عمل عجیب نیست، همانطور که در صحنه‌های پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی پیشگام بودند.

شایان ذکر است زمین چمن مصنوعی سرباز نوش آباد با هزینه ۱۵ میلیارد ریال اعتبار به مساحت چهار هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه
آیین خطبه‌خوانی شب شهادت امام رضا(علیه السلام) با حضور گسترده مردم دلداده‌‌ اهل‌بیت (علیهم‌السلام) ، در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) آران و بیدگل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با شهادت علی بن موسی الرضا(علیه‌السلام)، آیین سنتی خطبه‌خوانی و شمع‌گردانی ویژه سالروز شهادت امام رضا(علیه السلام) در حرم امامزاده قاسم بن علی النقی(علیه السلام) شهرستان آران و بیدگل برگزار شد. این مراسم همزمان با شب شهادت امام رضا(ع)، با حضور علی اکبر رضایی فرماندار […]

۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت سالروز شهادت حضرت علی‌بن‌موسی‌الرضا (علیه‌السلام)، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل به همراه فرمانده ناحیه مقاومت سپاه و بخشدار کویرات، در مراسم کاروان پیاده روی “حرم تا حرم” با عنوان همایش میثاق با ولایت، حضور یافتند. مردم عاشق و شیفته اهل بیت […]

۶ مهر ۱۴۰۱
ملاقات مردمی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با شهروندان در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با توجه […]

۴ مهر ۱۴۰۱
جلسه کارگروه ماده 18 در راستای ساماندهی و نظارت بر سرویس های ایاب و ذهاب مدارس شهرستان آران و بیدگل، در محل دفتر فرماندار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به منظور هماهنگی و برنامه‌ریزی در خصوص سرویس‌های مدارس شهر ستان آران و بیدگل جلسه‌ای با حضور دکتر علی اکبر رضایی فرماندار، رئیس آموزش و پرورش، پلیس راهور ناجا، نماینده شهرداری و نماینده انجمن اولیاء مربیان در محل دفتر فرماندار برگزار شد. رضایی در این نشست […]

۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :