جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲
۱۶:۲۴:۱۳
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

بهره‌برداری دومین زمینِ چمن مصنوعی خیرساز نوش‌آباد

با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل دومین زمین چمن مصنوعی شهر نوش‌آباد بخش مرکزی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایسنا، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز نوش آباد اظهار کرد:ورزش می‌تواند با ایجاد شور و نشاط به تحقق شهر سالم و توسعه پایدار کمک کند و امیدوارم بتوانیم با توسعه […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از ایسنا، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل در آیین بهره‌برداری از زمین چمن مصنوعی باشگاه سرباز نوش آباد اظهار کرد:ورزش می‌تواند با ایجاد شور و نشاط به تحقق شهر سالم و توسعه پایدار کمک کند و امیدوارم بتوانیم با توسعه ورزش،گام‌های مهمی در زمینه ایجاد شور و نشاط اجتماعی جامعه برداریم.

وی افزود:یکی از اصول داشتن شهر سالم، تاکید بر مشارکت نهادهای مردمی و تشویق شهروندان به مشارکت در فرآیند برنامه‌ریزی شهری است و باید زیرساخت‌ فضاهای ورزشی و تفریحی را توسعه بدهیم، زیرا جوانان نیازمند محیطی پرنشاط و سازنده هستند تا از آسیب‌های اجتماعی در امان باشند.

به گزارش ایسنا، سرپرست فرمانداری آران و بیدگل، تصریح کرد:نوش‌آباد همیشه تاریخ، مهد مردمانی نیکوکار و ایثارگر بوده و است و با وجود جایگاه ویژه‌ای که در تاریخ و تمدن کشور ایران دارد، اما مردمانی بزرگتر با شرافت و اصیل‌تر دارد.

رضایی تاکید کرد:اگر ایجاد و توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی ارزشی بالاتر از مکان‌های عبادی نداشته باشد، ارزشی هم سطح آن دارد و از همه شهروندان نیکوکار دعوت می‌کنم در این مسیر بیش از پیش مشارکت کنند.

وی با تقدیر از بانیان این فضای ورزشی گفت:کار بزرگی است که افرادی حاضر شوند که از سرمایه و حتی زندگی خود برای رفاه دیگران هزینه کنند که در نوش آباد اینگونه رفتار و عمل عجیب نیست، همانطور که در صحنه‌های پیروزی انقلاب و جنگ تحمیلی پیشگام بودند.

شایان ذکر است زمین چمن مصنوعی سرباز نوش آباد با هزینه ۱۵ میلیارد ریال اعتبار به مساحت چهار هزار متر مربع به بهره برداری رسید.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ روز شمار و محور برنامه‌های هفته دفاع مقدس با شعار محوری «ما متّحدیم» مصوب ستاد کل نیروهای مسلّح و ستاد بزرگداشت چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس به شرح زیر اعلام شد: روز اول هفته دفاع مقدس جمعه سی و یکم شهریورماه: عنوان روز “پیشکسوتان […]

۳۱ شهریور ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ در آستانه هفته دفاع مقدس، همایش سراسری جهاد و مقاومت از دیروز تا امروز صبح امروز (چهارشنبه) ۲۹ شهریورماه با حضور خانواده معظم شهدا، پیشکسوتان دفاع مقدس و مقاومت، امام‌جمعه، فرماندار شهرستان آران و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان در سالن ۴دی […]

۳۰ شهریور ۱۴۰۲
فرماندار آرن و بیدگل: تبیین فرهنگ دفاع مقدس، رفع شبهات، بیان شرایط خاص خانواده شهدا و تشریح واقعیات جنگ تحمیلی برای نسلی که جنگ را ندیده و درک نکرده ضروری است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با اصحاب رسانه به‌مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان در سالن ۴ فرمانداری برگزار شد. رضایی فلسفه وجودی برگزاری بزرگداشت هفته […]

۲۹ شهریور ۱۴۰۲

در آستانه چهل و سومین سالگرد هفته دفاع مقدس نشست خبری علی‌اکبر رضایی فرماندار شهرستان‌ آران‌ و بیدگل، نیروهای نظامی و انتظامی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های فرهنگی شهرستان با اصحاب‌رسانه شامگاه دوشنبه ۲۷ شهریورماه در سالن ۴دی فرمانداری برگزار شد.

۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =