چهارشنبه ۸ آذر ۱۴۰۲
۲۱:۵۴:۱۱
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

طی آیینی از جوانان برتر شهرستان آران و بیدگل تجلیل شد

با حضور فرماندار آران و بیدگل از 21 جوان برتر شهرستان آران و بیدگل درحوزه های مختلف تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تجلیل ازجوانان برتر شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل،رؤسای ادارات ورزش و جوانان، کار،تعاون و رفاه اجتماعی، بهزیستی، اوقاف و امور خیریه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد. فرماندار آران و بیدگل در این آیین گفت: ظرفیت‌های بسیارعظیمی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تجلیل ازجوانان برتر شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل،رؤسای ادارات ورزش و جوانان، کار،تعاون و رفاه اجتماعی، بهزیستی، اوقاف و امور خیریه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

فرماندار آران و بیدگل در این آیین گفت: ظرفیت‌های بسیارعظیمی از حیث برخورداری افراد نخبه درشهرستان آران و بیدگل شکل گرفته که باید در راستای توسعه همه جانبه شهرستان از این ظرفیت‌ها به شکل شایسته بهره ببریم.

وی افزود: مسئولان اجرایی با تشکیل کانون نخبگان، زمینه ظهور و بروز و ارائه نخبگی در پیشرفت و توسعه شهرستان و زمینه استفاده از ظرفیت نخبگان را فراهم کنند.

وی تصریح کرد: جوانان با حلقه اتصال مدیریت شهری و جامعه نخبگی و با کسب خلق ایده و تجربه‌های صحیح می‌توانند راه درست را تشخیص و موفقیت بسیاری را برای شهرستان به ارمغان آورند.

رضایی تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین افتخارات و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران، هویت‌بخشی به زنان است که توانسته‌اند با اتکا به نفس و توانمندی‌های خود در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی بدرخشند.

وی افزود:در کنار تمام این پیشرفت‌ها و اثر بخشی‌های زنان کشورمان در عرصه‌های مختلف، نقش بانوان در دفاع مقدّس و دنباله‌های آن تا امروز، بسیار غرور انگیز است و این خط بطلانی برای محدودیت جامعه زنان در نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار آران و بیدگل گفت:مطالبه گریِ امیدوارانه، جذب حداکثری و ضرورت و چگونگی تربیتِ نیروهای انقلابی از الزامات نقش آفرینیِ جوانان مؤمن انقلابی در مسیر تحقق بیانیه ی گام دوم انقلاب است.

گفتنی است:در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس از ۲۱ جوانان برتر و نمونه شهرستان آران و بیدگل در حوزه‌های علمی، ورزشی و فرهنگی، هنری، دینی و قرآنی تجلیل شد.

 

مطالب مشابه

همزمان با سراسر کشور؛ با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، دبیر مدیریت بحران فرمانداری و دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان، بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنیِ مدارس با شعار “مدرسه ایمن – جامعه تاب‌آور” در سطح مدارس این شهرستان برگزار شد.

۸ آذر ۱۴۰۲
همزمان با سراسر کشور؛ مانور زلزله و ایمنی مدارس در شهرستان آران و بیدگل برگزار شد.

    به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ صبح امروز چهارشنبه ۸ آذرماه، با حضور علی‌اکبر رضایی فرماندار، دبیر مدیریت بحران فرمانداری و دستگاه‌های خدمات‌رسان شهرستان، بیست و پنجمین مانور سراسری زلزله و ایمنیِ مدارس با شعار “مدرسه ایمن – جامعه تاب‌آور” در سطح مدارس این شهرستان برگزار شد. به صدا درآمدن […]

۸ آذر ۱۴۰۲
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی درگذشت پدر شهید والامقام «ابوالفضل دهقانی» را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام تسلیت علی‌اکبر رضایی به‌ شرح زیر است: بسم الله الرحمن الرحیم إنّالله و إنّاإلیهِ رَاجعُون خانواده محترم شهید گرانقدر ابوالفضل دهقانی سلام‌علیکم پدران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام […]

۸ آذر ۱۴۰۲
فرماندار و جمعی از مسئولان از نمایشگاه صنایع‌دستی و محصولات خانگی و اقتصاد مقاومتی در شهر ابوزیدآباد بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی‌اکبر رضایی فرماندار به همراه دادستان عمومی و انقلاب، بخشدار کویرات و جمعی از مسئولان این شهرستان به منظور حمایت از کسب و کارهای خانگی و فرهنگ‌سازی مشاغل خانگی از نمایشگاه صنایع‌دستی، محصولات خانگی و اقتصاد مقاومتی در شهر ابوزیدآباد بازدید کرد. این نمایشگاه همزمان با […]

۸ آذر ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 17 =