طی آیینی از جوانان برتر شهرستان آران و بیدگل تجلیل شد

با حضور فرماندار آران و بیدگل از 21 جوان برتر شهرستان آران و بیدگل درحوزه های مختلف تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تجلیل ازجوانان برتر شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل،رؤسای ادارات ورزش و جوانان، کار،تعاون و رفاه اجتماعی، بهزیستی، اوقاف و امور خیریه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد. فرماندار آران و بیدگل در این آیین گفت: ظرفیت‌های بسیارعظیمی […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل آیین تجلیل ازجوانان برتر شهرستان با حضور علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل،رؤسای ادارات ورزش و جوانان، کار،تعاون و رفاه اجتماعی، بهزیستی، اوقاف و امور خیریه و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان برگزار شد.

فرماندار آران و بیدگل در این آیین گفت: ظرفیت‌های بسیارعظیمی از حیث برخورداری افراد نخبه درشهرستان آران و بیدگل شکل گرفته که باید در راستای توسعه همه جانبه شهرستان از این ظرفیت‌ها به شکل شایسته بهره ببریم.

وی افزود: مسئولان اجرایی با تشکیل کانون نخبگان، زمینه ظهور و بروز و ارائه نخبگی در پیشرفت و توسعه شهرستان و زمینه استفاده از ظرفیت نخبگان را فراهم کنند.

وی تصریح کرد: جوانان با حلقه اتصال مدیریت شهری و جامعه نخبگی و با کسب خلق ایده و تجربه‌های صحیح می‌توانند راه درست را تشخیص و موفقیت بسیاری را برای شهرستان به ارمغان آورند.

رضایی تأکید کرد: یکی از مهم‌ترین افتخارات و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی ایران، هویت‌بخشی به زنان است که توانسته‌اند با اتکا به نفس و توانمندی‌های خود در عرصه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی بدرخشند.

وی افزود:در کنار تمام این پیشرفت‌ها و اثر بخشی‌های زنان کشورمان در عرصه‌های مختلف، نقش بانوان در دفاع مقدّس و دنباله‌های آن تا امروز، بسیار غرور انگیز است و این خط بطلانی برای محدودیت جامعه زنان در نظام جمهوری اسلامی است.

فرماندار آران و بیدگل گفت:مطالبه گریِ امیدوارانه، جذب حداکثری و ضرورت و چگونگی تربیتِ نیروهای انقلابی از الزامات نقش آفرینیِ جوانان مؤمن انقلابی در مسیر تحقق بیانیه ی گام دوم انقلاب است.

گفتنی است:در پایان این دیدار با اهدای لوح سپاس از ۲۱ جوانان برتر و نمونه شهرستان آران و بیدگل در حوزه‌های علمی، ورزشی و فرهنگی، هنری، دینی و قرآنی تجلیل شد.

 

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :