سه شنبه ۱ فروردین ۱۴۰۲
۱۲:۰۱:۲۵
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

لزوم احترام گردشگران به فرهنگ و حساسیت های مذهبی مردم شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با اشاره به فرارسیدن نوروز و مسافرت‌های نوروزی اظهار داشت: مدیران و پرسنل تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان در حالت آماده باش هستند تا بهترین خدمات را به مسافران نوروزی ارائه دهند. وی با بیان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با اشاره به فرارسیدن نوروز و مسافرت‌های نوروزی اظهار داشت: مدیران و پرسنل تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان در حالت آماده باش هستند تا بهترین خدمات را به مسافران نوروزی ارائه دهند.

وی با بیان اینکه ۱۰ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است، ابراز داشت: اقامتگاه‌های شهرستان آران و بیدگل نیز با تمام ظرفیت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اینکه این منطقه در سطح کشور یک شهر نمونه گردشگری و قرآنی است، تأکید کرد: از گردشگران توقع داریم در هنگام حضور در این شهرستان به فرهنگ و حساسیت‌های مذهبی مردم احترام بگذارند.

وی با اشاره به اینکه گردشگری یک صنعت پویا برای منطقه و برای شهرستان آران و بیدگل بسیار با اهمیت است، گفت: از این رو ما هم به احترام گردشگران به آنها خدمت می‌کنیم و زمینه رفاه آنها را فراهم می‌کنیم و از سویی هم توقع داریم که گردشگران هم به مردم آران و بیدگل احترام بگذارند.

رضایی با اشاره به ظرفیت بالای صنعتی و گردشگری آران و بیدگل افزود: یکی از برنامه‌هایی که به دنبال آن هستیم توسعه گردشگری صنعتی است تا ظرفیت‌های صنعتی این شهرستان هم در خدمت گردشگری و توسعه توریسم در آران و بیدگل قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه باید مدیریت گردشگری در سطح شهرستان آران و بیدگل به بهترین نحو انجام شود، خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات در این صنعت نمی‌توان گردشگری را تعطیل کرد و باید آن را مدیریت کرد تا هم زمینه ورود گردشگر در شهرستان مهیا شود و هم حساسیت‌های فرهنگی و مذهبی مردم شهرستان مدنظر قرار گرفته شود.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در ملاقات مردمی با جمعی از شهروندان درخواست‌های آنان را مورد بررسی قرار داد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، دکتر رضایی فرماندار، در دیدار چهره‌به‌چهره با مردم پای صحبت‌های آنان نشست تا پاسخگو و پیگیر خواسته‌ها و مشکلات آنان باشد. در این ملاقات مردمی که صبح امروز دوشنبه در محل دفتر فرماندار برگزار شد درخواست‌های مراجعه‌کنندگان از سوی فرماندار مورد بررسی قرار گرفت و دستورات […]

۲۹ اسفند ۱۴۰۱

در اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی، تخصصی و اختصاصی برای استخدام افراد در دستگاه‌های اجرایی و بنا بر ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور، ثبت‌نام دهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور برای جذب نیرو در دستگاه‌های اجرایی از ۱۵ فروردین‌ماه ۱۴۰۲ شروع خواهد گردید.

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ به مناسبت گرامیداشت سالروز شهادت شهید مهدی باکری و روز شهردار؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با شهرداران آران و بیدگل، نوش آباد، سفیدشهر و ابوزیدآباد دیدار و گفتگو کرد. دکتر رضایی در این دیدار از خدمات ارزشمند شهرداران و تلاش‌های شبانه‌روزی کارکنان آن مجموعه که زمینه […]

۲۷ اسفند ۱۴۰۱
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی 25 اسفندماه، روز شهردار را به شهرداران شهرستان آران و بیدگل تبریک گفت و از تلاش‌های آنان قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ متن پیام به شرح زیر است: نام‌گذاری ۲۵ اسفندماه؛ با تأسی از سالروز شهادت سردار افتخارآفرین لشکر۳۱ عاشورا شهید مهدی باکری به‌عنوان روز شهردار اقدامی ارزنده و فرصت مغتنمی برای قدردانی و تجلیل از فعالیت‌های خالصانه و شبانه‌روزی خادمان مردم در عرصه‌های مختلف شهرداری و مدیریت […]

۲۵ اسفند ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 13 =