لزوم احترام گردشگران به فرهنگ و حساسیت های مذهبی مردم شهرستان آران و بیدگل

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با اشاره به فرارسیدن نوروز و مسافرت‌های نوروزی اظهار داشت: مدیران و پرسنل تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان در حالت آماده باش هستند تا بهترین خدمات را به مسافران نوروزی ارائه دهند. وی با بیان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی فرماندار آران و بیدگل با اشاره به فرارسیدن نوروز و مسافرت‌های نوروزی اظهار داشت: مدیران و پرسنل تمام دستگاه‌های خدمات‌رسان در حالت آماده باش هستند تا بهترین خدمات را به مسافران نوروزی ارائه دهند.

وی با بیان اینکه ۱۰ مدرسه برای اسکان مسافران نوروزی پیش بینی شده است، ابراز داشت: اقامتگاه‌های شهرستان آران و بیدگل نیز با تمام ظرفیت آماده پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به اینکه این منطقه در سطح کشور یک شهر نمونه گردشگری و قرآنی است، تأکید کرد: از گردشگران توقع داریم در هنگام حضور در این شهرستان به فرهنگ و حساسیت‌های مذهبی مردم احترام بگذارند.

وی با اشاره به اینکه گردشگری یک صنعت پویا برای منطقه و برای شهرستان آران و بیدگل بسیار با اهمیت است، گفت: از این رو ما هم به احترام گردشگران به آنها خدمت می‌کنیم و زمینه رفاه آنها را فراهم می‌کنیم و از سویی هم توقع داریم که گردشگران هم به مردم آران و بیدگل احترام بگذارند.

رضایی با اشاره به ظرفیت بالای صنعتی و گردشگری آران و بیدگل افزود: یکی از برنامه‌هایی که به دنبال آن هستیم توسعه گردشگری صنعتی است تا ظرفیت‌های صنعتی این شهرستان هم در خدمت گردشگری و توسعه توریسم در آران و بیدگل قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه باید مدیریت گردشگری در سطح شهرستان آران و بیدگل به بهترین نحو انجام شود، خاطرنشان کرد: با وجود تمام مشکلات در این صنعت نمی‌توان گردشگری را تعطیل کرد و باید آن را مدیریت کرد تا هم زمینه ورود گردشگر در شهرستان مهیا شود و هم حساسیت‌های فرهنگی و مذهبی مردم شهرستان مدنظر قرار گرفته شود.

مطالب مشابه

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

در پی درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام حسین ایمانی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل پیام تسلیتی صادر کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل متن پیام به شرح زیر است:    بسم الله الرحمن الرحیم کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبَّک ذوالـجلالِ والاکـرامِ خانواده محترم شهید والامقام حسین ایمانی درگذشت اندوهبار […]

۱۰ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :