شرکت های دانش بنیان موتور محرکه توسعه اقتصادی کشور هستند

فرماندار آران و بیدگل گفت: شرکت های دانش بنیان موتور محرکه توسعه اقتصادی و اشتغال آفرینی در کشور هستند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی با اشاره به فرارسیدن نوروز و نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: ایشان بیش از یک دهه است که شعارهای سال را با موضوعات اقتصادی انتخاب می‌کنند چراکه بهبود اوضاع اقتصادی توسعه و پیشرفت […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی با اشاره به فرارسیدن نوروز و نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: ایشان بیش از یک دهه است که شعارهای سال را با موضوعات اقتصادی انتخاب می‌کنند چراکه بهبود اوضاع اقتصادی توسعه و پیشرفت کشور را در پی دارد.

وی با بیان اینکه امسال معظم له با انتخاب شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی» مسئولین را از اهمیت شرکت‌های دانش بنیان مطلع کرده است، ابراز داشت: این شرکت‌ها موتور محرکه توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور هستند.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهرستان آران و بیدگل در صنعت گردشگری تصریح کرد: با توجه به این موضوع تمام حمایت‌های لازم از شرکت‌های دانش بنیان که در صنعت گردشگری وارد شده و در راستای توسعه گردشگری شهرستان آران و بیدگل فعالیت کنند، می‌شود.

وی صنعت فرش ماشینی را از دیگر حوزه‌های فعال و پویا در آران و بیدگل دانست و گفت: بخش زیادی از نیروی کار شهرستان در صنعت فرش ماشینی کار می‌کنند که این افراد بیشتر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم هستند و لازم است برای اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی در این صنعت شرکت‌های دانش بنیان وارد این حوزه شوند.

رضایی یکی از مهمترین حوزه‌های فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در صنعت فرش ماشینی را در تولید دستگاه‌های فرش بافی دانست و افزود: با بومی سازی ساخت این دستگاه‌ها در داخل کشور می‌توان از خارج شدن مبلغ قابل توجهی ارز جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه تمام ادارات و دستگاه‌های دولتی در سطح شهرستان آران و بیدگل ملزم به حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در جهت تولید و اشتغال آفرینی هستند، تاکید کرد: از نخبگان و دانش آموختگان دانشگاهی شهرستان آران و بیدگل می‌خواهیم با ورود به عرصه‌های دانش بنیان در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان خود حرکت کنند.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی به مناسبت پانزدهم مهرماه روزملّی روستا و عشایر، این روز را به جامعه روستایی شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل با صدور پیامی ۱۵ مهر ماه؛ روز “روستا” را به روستاییان شریف این شهرستان تبریک گفت. وی در این پیام با بیان اینکه روستاییان به عنوان قشری شریف و محروم از امکانات اولیه زندگی و امور رفاهی، برای عمرانی […]

۱۶ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل دکتر آرش جابری رئیس سازمان لیگ فوتسال کشور به همراه رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان، در حاشیه دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر فوتسال امید کشور با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار شهرستان آران و بیدگل دیدار و گفتگو کردند. گفتنی است مسابقات لیگ برتر فوتسال […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ همزمان با ۱۴مهرماه روز دامپزشکی، فرماندار شهرستان آران و بیدگل با حضور در اداره دامپزشکی با کارکنان و رئیس شهرستان دیدار و گفت و گو کرد. در این دیدار علی اکبر رضایی فرماندار، ضمن تبریک و خداقوت به تلاشگران عرضه تأمین سلامت جمعیت دامی و امنیت […]

۱۴ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری شهرستان آران و بیدگل به ریاست معاون برنامه‌ریزی و هماهنگی امور عمرانی فرمانداری و با حضور اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری برگزار شد.

۱۴ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :