شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
۲۱:۵۷:۵۸
فرمانداری شهرستان آران و بیدگل

شرکت های دانش بنیان موتور محرکه توسعه اقتصادی کشور هستند

فرماندار آران و بیدگل گفت: شرکت های دانش بنیان موتور محرکه توسعه اقتصادی و اشتغال آفرینی در کشور هستند.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی با اشاره به فرارسیدن نوروز و نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: ایشان بیش از یک دهه است که شعارهای سال را با موضوعات اقتصادی انتخاب می‌کنند چراکه بهبود اوضاع اقتصادی توسعه و پیشرفت […]

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل و به نقل از خبرگزاری مهر؛ علی اکبر رضایی با اشاره به فرارسیدن نوروز و نامگذاری سال ۱۴۰۱ توسط رهبر معظم انقلاب اظهار داشت: ایشان بیش از یک دهه است که شعارهای سال را با موضوعات اقتصادی انتخاب می‌کنند چراکه بهبود اوضاع اقتصادی توسعه و پیشرفت کشور را در پی دارد.

وی با بیان اینکه امسال معظم له با انتخاب شعار «تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرینی» مسئولین را از اهمیت شرکت‌های دانش بنیان مطلع کرده است، ابراز داشت: این شرکت‌ها موتور محرکه توسعه و پیشرفت اقتصادی کشور هستند.

فرماندار آران و بیدگل با اشاره به ظرفیت‌های بالای شهرستان آران و بیدگل در صنعت گردشگری تصریح کرد: با توجه به این موضوع تمام حمایت‌های لازم از شرکت‌های دانش بنیان که در صنعت گردشگری وارد شده و در راستای توسعه گردشگری شهرستان آران و بیدگل فعالیت کنند، می‌شود.

وی صنعت فرش ماشینی را از دیگر حوزه‌های فعال و پویا در آران و بیدگل دانست و گفت: بخش زیادی از نیروی کار شهرستان در صنعت فرش ماشینی کار می‌کنند که این افراد بیشتر دارای مدرک تحصیلی دیپلم و زیر دیپلم هستند و لازم است برای اشتغال دانش آموختگان دانشگاهی در این صنعت شرکت‌های دانش بنیان وارد این حوزه شوند.

رضایی یکی از مهمترین حوزه‌های فعالیت شرکت‌های دانش بنیان در صنعت فرش ماشینی را در تولید دستگاه‌های فرش بافی دانست و افزود: با بومی سازی ساخت این دستگاه‌ها در داخل کشور می‌توان از خارج شدن مبلغ قابل توجهی ارز جلوگیری کرد.

وی با بیان اینکه تمام ادارات و دستگاه‌های دولتی در سطح شهرستان آران و بیدگل ملزم به حمایت از شرکت‌های دانش بنیان در جهت تولید و اشتغال آفرینی هستند، تاکید کرد: از نخبگان و دانش آموختگان دانشگاهی شهرستان آران و بیدگل می‌خواهیم با ورود به عرصه‌های دانش بنیان در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان خود حرکت کنند.

مطالب مشابه

گزارش تصویری بازدید میدانی فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان شهرستان از مراکز زیارتی، اقامتی، گردشگری و انتظامی و بررسی مسائل مربوط به حوزه گردشگری

۵ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ دکتر علی‌اکبر رضایی فرماندار با جمعی از فعالین فرهنگی، اجتماعی و سیاسی به منظور بررسی دغدغه‌ها و مشکلات شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

۴ فروردین ۱۴۰۲

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ نشست مطالبه‌گری و هم‌اندیشی در مسیر بیانیه گام دوم انقلاب با حضور فرماندار شهرستان آران و بیدگل و جمعی از مسئولان و فعالان فرهنگی سیاسی و اجتماعی در محل مرکز نیکوکاری ولایت مهد قرآن کریم این شهرستان برگزار شد.

۴ فروردین ۱۴۰۲
دکتر رضایی در پیامی عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران و مردم شریف شهرستان آران و بیدگل بویژه به خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران وبیدگل؛ همزمان با آغاز سال نو و بهار طبیعت، دکتر ‌علی‌اکبر رضایی فرماندار در پیامی با گرامیداشت یاد شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و روح بلند و ملکوتی معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره)، عید نوروز را به ملّت بزرگ ایران، خانواده معظم شهیدان، […]

۱ فروردین ۱۴۰۲
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 4 =