تحقق شعار سال باید فصل الخطاب مدیران و مسئولان باشد

اولین نشست مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان با فرماندارآران و بیدگل در جوار گلزار شهدای گمنام پادگان840 موشکی نزاجا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندارشهرستان آران و بیدگل در اولین نشست با مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان ضمن تبریک سال نو با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ با عنوان «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: تحقق شعارسال باید فصل الخطاب مدیران و مسئولان […]

به گزارش روابط عمومی فرمانداری آران و بیدگل، علی اکبر رضایی فرماندارشهرستان آران و بیدگل در اولین نشست با مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان ضمن تبریک سال نو با اشاره به نامگذاری سال ۱۴۰۱ با عنوان «تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین» از سوی مقام معظم رهبری تصریح کرد: تحقق شعارسال باید فصل الخطاب مدیران و مسئولان باشد و برای تقویت تولید و اشتغال در شهرستان، تمام امکانات و ظرفیت‌ها به کارگرفته شود.

وی تزریق امید در همه ارکان جامعه را مهم و ضروری دانست و افزود: مسئولان و مدیران شهرستان با عمل و خدمت به مردم و عمل به وعده‌ها، اعتماد و امید از دست رفته را در دل مردم زنده کنند.

رضایی گفت: پیشرفت‌ها و حرکت‌ها و اجرای سیاست‌های کلان کشور در دست مدیران اجرایی است و عملکرد مدیران اجرایی می تواند در ایجاد امید و ناامیدی مردم مؤثر باشد.

وی افزود: ‏‏با وجود همه مشکلات و سختی ها، حضور مستمر و همه جانبه مردم در عرصه های مختلف انقلاب و نظام اسلامی، پایگاه مستحکمی را برای نظام و مسئولان پدید آورده است.

وی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی ایران منادی اجرای تمامی احکام، قوانین و مسائل سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، تربیتی و اخلاقی و حتی عبادی و اعتقادی اسلام  است گفت: هرگونه ضعف، نارضایتی و ناکارآمدی نظام می تواند پای انقلاب و اسلام نوشته شود.

وی افزود: مدیران و مسئولان شهرستان بدانند که خون شهیدان زیادی برای این کشورداده شده است که باید بابت عملکرد امروزمان پاسخگوی این خون ها باشیم.

 وی اقتصاد را مهم‌ترین عنصر و سکان هدایت یک جامعه دانست و گفت: هرگونه قدم برداشتن برای اصلاح و بهبود اقتصاد می‌تواند به منزله گام‌هایی در جهت رفاه حال عمومی و فعّالیّت اعتلای پایه نظام و کشور باشد که تنها راه رسیدن به رشد اقتصادی حرکت به سمت اقتصاد دانش‌بنیان است.

وی افزود: مصداق گره‌گشایی از کار مردم در دستگاه‌های اجرایی این است که کار مردم را دراسرع وقت انجام و به فردا موکول نکنیم.

فرماندار با توجه به مشکلات سرمایه گذاران و تولید کنندگان شهرستان تأکید کرد: مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی برای توسعه صنایع دانش بنیان تلاش جهادی کنند و اجازه ندهند سرمایه گذار و تولید کننده در پیچ و خم اداری به سمت و سویی حرکت کند که از تولید دست بکشد.

وی با اشاره به اینکه دستگاههای اجرایی درهر نظام سیاسی مهمترین پشتوانه اجرای سیاست‌ها و برنامه‌های کلان است اظهار داشت: نظام سیاسی وقتی می تواند موفق و رضایت عمومی داشته باشد که دستگاه‌های اجرایی و نظام اداری آن کارآمد و تسهیل‌گر باشند.

وی در پایان یادآور شد: مسئولیت‌ها می‌تواند فرصتی برای خدمت باشد، لذا باید در برابر مردم متواضع باشیم و با تمام توان به آنها خدمت کنیم.

گفتنی است؛ درپایان این مراسم مدیران و مسئولان شهرستان آران و بیدگل با ادای احترام به مقام شامخ شهدای گمنام مدفون در پادگان شهید کبریایی نزاجا با آرمان‌های شهیدان تجدید بیعت نمودند.

مطالب مشابه
فرماندار شهرستان آران و بیدگل در پیامی هفته فراجا را به جهادگران عرصه نظم و امنیّت در شهرستان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، متن پیام علی اکبر رضایی با این شرح است: بسم الله الرحمن الرحیم «فَضَّلَ اللَّهُ المُجاهِدینَ بِأَموالِهِم وَأَنفُسِهِم عَلَی القاعِدینَ دَرَجَهً » نساء – ۹۵ نیروی انتظامی به عنوان نهادی برخاسته از مردم و برای مردم در تاریخ پرافتخار نظام جمهوری اسلامی ایران، همواره قرین شجاعت، […]

۱۳ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی  فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان به ریاست فرماندار و با حضور بخشداران مرکزی و کویرات و اعضای کارگروه در سالن ۴ دی فرمانداری به منظور بررسی چگونگی اجرای طرح هدفمندی یارانه نان برگزار شد. فرماندار شهرستان آران و بیدگل؛ عرضه خارج از شبکه آرد و […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل؛ علی اکبر رضایی فرماندار، به همراه مدیر اداره برق شهرستان، در راستای مصوبات جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان، از شرکت نساجی پرین آریایی واقع در شهرک صنعتی انصار نوش آباد بازدید کرد.

۱۲ مهر ۱۴۰۱

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آران و بیدگل، در این ملاقات‌ها که در محل اتاق فرماندار برگزار شد، تعدادی از شهروندان شهرستان آران و بیدگل در دیدار چهره به چهره با دکتر علی اکبر رضایی فرماندار این شهرستان به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند. فرماندار شهرستان آران و بیدگل در این ملاقات‌ها با […]

۱۲ مهر ۱۴۰۱
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
Enter Captcha Here :